Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
25.5. 19:00
A053
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
22.10. 14:45
A025
Šťáhlavy - Rokycany
19 : 21
11.9. 17:00
A003
Košutka B - Lokomotiva Plzeň "B"
26 : 30
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB128
Náchod - Karviná B
23 : 25
12.5. 15:00
AB121
Košutka - V. Bystřice
28 : 33
29.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Košutka
27 : 24
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
18.3. 17:00
AB090
Chodov - Zlín
24 : 23
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Šumperk
21 : 17
10.3. 15:00
AB082
Dvůr Králové - Náchod
21 : 29
26.2. 17:00
AB070
Jičín "B" - Litovel
26 : 25
26.11. 18:00
AB054
Dvůr Králové - Košutka
25 : 23
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
23.10. 17:00
AB025
Chodov - V. Bystřice
29 : 25
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
8.10. 17:30
AB016
Náchod - Dvůr Králové
22 : 24
25.9. 13:00
AB001
Louny - V. Bystřice
30 : 27
2 liga mužů JZČ
18.3. 15:00
AC090
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 27
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:30
AG128
Náchod - Karviná
29 : 30
29.4. 13:00
AG110
Jičín - N.Veselí
34 : 28
26.2. 13:00
AG070
Jičín - Dukla
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 09:30
AH122
HC Plzeň - Louny
26 : 29
21.4. 17:00
AH106
Louny - Ml.Boleslav
30 : 22
18.3. 13:00
AH090
Chodov - Lovosice
29 : 34
1.liga mladších dorostenců
19.5. 12:00
AJ128
Náchod - Karviná
28 : 32
29.4. 15:00
AJ110
Jičín - N.Veselí
30 : 27
26.2. 15:00
AJ070
Jičín - Dukla
33 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
TJ košutka - Jablonec
29 : 40
21.4. 15:00
AK106
Louny - Ml. Boleslav
37 : 25
26.11. 16:00
AK054
D.Králové - TJ košutka
29 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
video
online
Háje - HC Plzeň
20 : 20
video
online
H.Brod - Strakonice
32 : 23
video
online
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
video
online
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
video
online
Slavia - Písek
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
1
1
701 : 391
41
2
SVŠ Plzeň
22
19
0
3
619 : 416
38
3
Slavia
22
16
2
4
574 : 446
34
4
Kobylisy
22
14
0
8
688 : 484
28
5
H.Brod
22
13
0
9
653 : 537
26
6
Pardubice
22
12
2
8
554 : 564
26
7
HC Plzeň
22
9
1
12
438 : 538
17
8
DHK Loko Liberec
22
7
0
15
491 : 576
14
9
Strakonice
22
6
1
15
489 : 602
13
10
Háje
22
6
1
15
531 : 634
13
11
HK Spartak Ústí n.L.
22
2
3
17
374 : 665
7
12
S.Vršovice
22
2
1
19
455 : 714
5
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
180
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
170
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
60
Eva Levorová
HC Plzeň
30
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
50
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
50
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.