Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michal Nezbeda
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
22.4. 12:00
A033
Bolevec M.A.T. - Rokycany
23 : 23
1.10. 13:30
A015
Plzenec "B" - Šťáhlavy
30 : 28
18.9. 15:00
A007
Třemošná - Košutka B
20 : 20
1.liga mužů
6.5. 17:00
AB117
Chodov - Karviná B
29 : 21
25.2. 15:00
AB068
Košutka - Zlín
22 : 20
27.11. 15:00
AB053
Jičín "B" - Louny
33 : 19
30.10. 17:00
AB036
Chodov - Litovel
29 : 21
2 liga mužů JZČ
26.2. 16:45
AC069
VŠ Plzeň - Chodov B
25 : 18
26.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Strakonice
22 : 30
11.12. 15:00
AC066
Písek - Strakonice
27 : 28
15.10. 15:30
AC024
Ledeč n.S. - Chodov B
17 : 26
2.10. 10:30
AC008
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
3.3. 17:45
AD075
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
30 : 28
20.11. 17:00
AD045
Most - Ústí n.L.
17 : 25
15.10. 13:00
AD024
Kolín - TJ Sokol Bělá
25 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 13:00
AG053
Jičín - Bohunice
31 : 12
2.liga starších dorostenců Č
6.5. 15:00
AH117
Chodov - Ml.Boleslav
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
6.5. 12:00
AJ129
Dukla - Zubří
32 : 43
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 14:15
AK075
S.Vršovice - Třeboň
40 : 18
25.2. 13:00
AK068
TJ košutka - Úvaly
34 : 21
1.liga žen
13.5. 10:30
AR127
Pardubice - Liberec
22 : 34
4.12. 15:00
AR058
Kobylisy - Zlín B
28 : 17
2.liga žen Č
4.3. 15:00
AS082
Slavoj Tachov - J.Hradec B
32 : 22
4.12. 17:00
AS058
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 19
5.11. 11:00
AS042
S.Vršovice - Slavoj Tachov
30 : 18
9.10. 15:00
AS021
Slavoj Tachov - Milevsko
19 : 27
1.liga starších dorostenek
15.4. 13:00
AU106
Slavia - Poruba
29 : 22
3.3. 16:00
AU083
S.Vršovice - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 19
11.12. 13:00
AU066
Písek - Slavia
22 : 26
5.11. 13:00
AU042
S.Vršovice - HC Plzeň
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.