Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michal Nezbeda
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
22.4. 12:00
A033
Bolevec M.A.T. - Rokycany
23 : 23
1.10. 13:30
A015
Plzenec "B" - Šťáhlavy
30 : 28
18.9. 15:00
A007
Třemošná - Košutka B
20 : 20
1.liga mužů
6.5. 17:00
AB117
Chodov - Karviná B
29 : 21
25.2. 15:00
AB068
Košutka - Zlín
22 : 20
27.11. 15:00
AB053
Jičín "B" - Louny
33 : 19
30.10. 17:00
AB036
Chodov - Litovel
29 : 21
2 liga mužů JZČ
26.2. 16:45
AC069
VŠ Plzeň - Chodov B
25 : 18
26.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Strakonice
22 : 30
11.12. 15:00
AC066
Písek - Strakonice
27 : 28
15.10. 15:30
AC024
Ledeč n.S. - Chodov B
17 : 26
2.10. 10:30
AC008
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
22 : 18
2.liga mužů SVČ
3.3. 17:45
AD075
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
30 : 28
20.11. 17:00
AD045
Most - Ústí n.L.
17 : 25
15.10. 13:00
AD024
Kolín - TJ Sokol Bělá
25 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 13:00
AG053
Jičín - Bohunice
31 : 12
2.liga starších dorostenců Č
6.5. 15:00
AH117
Chodov - Ml.Boleslav
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
6.5. 12:00
AJ129
Dukla - Zubří
32 : 43
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 14:15
AK075
S.Vršovice - Třeboň
40 : 18
25.2. 13:00
AK068
TJ košutka - Úvaly
34 : 21
1.liga žen
13.5. 10:30
AR127
Pardubice - Liberec
22 : 34
4.12. 15:00
AR058
Kobylisy - Zlín B
28 : 17
2.liga žen Č
4.3. 15:00
AS082
Slavoj Tachov - J.Hradec B
32 : 22
4.12. 17:00
AS058
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 19
5.11. 11:00
AS042
S.Vršovice - Slavoj Tachov
30 : 18
9.10. 15:00
AS021
Slavoj Tachov - Milevsko
19 : 27
1.liga starších dorostenek
15.4. 13:00
AU106
Slavia - Poruba
29 : 22
3.3. 16:00
AU083
S.Vršovice - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 19
11.12. 13:00
AU066
Písek - Slavia
22 : 26
5.11. 13:00
AU042
S.Vršovice - HC Plzeň
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.