Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA185
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 32
7.5. 19:00
AA151
Jičín - Přerov
25 : 21
6.5. 15:00
AA183
Plzeň - Hranice
27 : 26
17.3. 16:30
AA123
Dukla - Třeboň
28 : 21
10.3. 16:00
AA115
Brno - Lovosice
20 : 33
3.3. 10:30
AA114
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 25
19.2. 10:30
AA100
Plzeň - Kopřivnice
26 : 15
17.12. 17:00
AA079
Brno - Třeboň
24 : 20
3.12. 16:30
AA070
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
26.11. 18:00
AA061
Plzeň - Brno
27 : 27
5.10. 18:30
AA030
Přerov - Dukla
28 : 33
17.9. 18:00
AA007
Karviná - Brno
37 : 23
1.liga mužů
20.5. 13:00
AB132
Louny - Košutka
31 : 27
15.4. 17:00
AB097
Jičín "B" - V. Bystřice
27 : 26
4.3. 17:00
AB077
Chodov - Košutka
34 : 23
10.12. 15:00
AB065
Dvůr Králové - Zlín
26 : 26
29.10. 13:00
AB034
Louny - Šumperk
30 : 30
1.10. 15:00
AB011
Košutka - Chodov
19 : 31
2 liga mužů JZČ
4.3. 15:00
AC077
Chodov B - Písek
24 : 28
1.liga starších dorostenců
15.4. 15:00
AG097
Jičín - Ostrava
36 : 21
1.liga mladších dorostenců
15.4. 13:00
AJ097
Jičín - Ostrava
26 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 15:00
AK132
Louny - TJ košutka
30 : 35
1.10. 13:00
AK011
TJ košutka - Zruč n.S.
19 : 24
Český pohár mužů
19.10. 18:00
AN067
Náchod - Jičín
22 : 31
29.9. 19:00
AN052
Slavia - Plzeň
19 : 34
W.H.I.L.
22.4. 14:30
AP222
Olomouc - Slavia
23 : 22
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
8.1. 17:00
AP092
Slavia - Partizánske
32 : 27
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
28.9. 18:00
AP025
Písek - Olomouc
33 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.