Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Studecký
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.12. 15:00
AC064
Třeboň B - Chodov B
19 : 19
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 15:00
AH105
Lovosice - TJ Kutná Hora
42 : 21
15.4. 18:30
AH098
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
25 : 21
3.12. 15:00
AH057
Lovosice - Liberec
40 : 22
29.10. 17:00
AH034
Louny - TJ Kutná Hora
30 : 27
23.10. 13:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Lovosice
16 : 31
9.10. 12:00
AH017
TJ Kutná Hora - Liberec
32 : 34
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
3.12. 13:00
AJ057
Lovosice - Jičín
33 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK130
Zruč n.S. - Třeboň
41 : 14
10.12. 13:00
AK064
Třeboň - Zruč n.S.
18 : 26
29.10. 15:00
AK034
Louny - Chrudim
21 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 11:30
AOA013
Lovosice - Karviná A
16 : 13
3.6. 09:30
AOA011
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
2.6. 16:45
AOA009
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.6. 13:45
AOA006
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
2.6. 10:45
AOA003
Talent A - Strakonice A
21 : 16
2.liga žen Č
6.5. 15:00
AS122
Slavoj Tachov - Astra
25 : 20
29.4. 19:00
AS119
Astra - S.Vršovice
29 : 29
15.4. 16:00
AS106
Astra - Strakonice
27 : 18
17.3. 17:30
AS093
Astra - J.Hradec B
29 : 14
11.3. 11:00
AS087
Milevsko - Slavoj Tachov
17 : 28
3.3. 17:00
AS084
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
2.liga starších dorostenek
28.4. 19:00
AV053
Astra Praha - Kobylisy
30 : 29
1.4. 13:00
AV043
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 19
17.3. 15:30
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
27 : 20
26.2. 11:30
AV031
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
33 : 18
16.10. 13:00
AV013
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 17
24.9. 14:00
AV004
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.