Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Studecký
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.12. 15:00
AC064
Třeboň B - Chodov B
19 : 19
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 15:00
AH105
Lovosice - TJ Kutná Hora
42 : 21
15.4. 18:30
AH098
Sokol Kobylisy - HC Plzeň
25 : 21
3.12. 15:00
AH057
Lovosice - Liberec
40 : 22
29.10. 17:00
AH034
Louny - TJ Kutná Hora
30 : 27
23.10. 13:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Lovosice
16 : 31
9.10. 12:00
AH017
TJ Kutná Hora - Liberec
32 : 34
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
3.12. 13:00
AJ057
Lovosice - Jičín
33 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK130
Zruč n.S. - Třeboň
41 : 14
10.12. 13:00
AK064
Třeboň - Zruč n.S.
18 : 26
29.10. 15:00
AK034
Louny - Chrudim
21 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 11:30
AOA013
Lovosice - Karviná A
16 : 13
3.6. 09:30
AOA011
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
2.6. 16:45
AOA009
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.6. 13:45
AOA006
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
2.6. 10:45
AOA003
Talent A - Strakonice A
21 : 16
2.liga žen Č
6.5. 15:00
AS122
Slavoj Tachov - Astra
25 : 20
29.4. 19:00
AS119
Astra - S.Vršovice
29 : 29
15.4. 16:00
AS106
Astra - Strakonice
27 : 18
17.3. 17:30
AS093
Astra - J.Hradec B
29 : 14
11.3. 11:00
AS087
Milevsko - Slavoj Tachov
17 : 28
3.3. 17:00
AS084
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
2.liga starších dorostenek
28.4. 19:00
AV053
Astra Praha - Kobylisy
30 : 29
1.4. 13:00
AV043
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 19
17.3. 15:30
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
27 : 20
26.2. 11:30
AV031
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
33 : 18
16.10. 13:00
AV013
Kobylisy - Lokomotiva Cheb
34 : 17
24.9. 14:00
AV004
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Michalovce - J.Hradec
36 : 20
video
online
Zlín - Písek
37 : 25
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 23
video
online
Olomouc - Most
24 : 29
video
online
Šaľa - Veselí n.M.
26 : 20
video
online
Poruba - Nitra-Sereď
39 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
24
19
1
4
668 : 551
39
2
Michalovce
24
18
1
5
749 : 614
37
3
Šaľa
24
17
0
7
662 : 560
34
4
Poruba
24
16
1
7
757 : 657
33
5
Písek
24
14
2
8
772 : 695
30
6
Zlín
24
14
1
9
700 : 616
29
7
Most
24
12
2
10
672 : 634
26
8
Partizánske
24
11
2
11
627 : 603
24
9
Olomouc
24
10
3
11
655 : 617
23
10
Slavia
24
9
2
13
672 : 689
20
11
ŠKP Piccard Senec
24
5
1
18
558 : 764
11
12
J.Hradec
24
2
1
21
541 : 722
5
13
Nitra-Sereď
24
0
1
23
572 : 883
1
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.