Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
10.9. 18:00
AP010
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
3.9. 16:00
AP002
Zlín - ŠKP Piccard Senec
32 : 24
1.liga žen
26.2. 15:00
AR077
Kobylisy - Otrokovice
22 : 28
17.9. 15:00
AR005
H.Brod - Zlín B
26 : 24
1.liga starších dorostenek
17.9. 13:00
AU005
H.Brod - Zlín
18 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
17.9. 17:00
AW005
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
39 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec dor - Poruba
33 : 31
video
online
V. Meziříčí - Kunovice
40 : 16
video
online
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
video
online
Karviná - Zlín
24 : 34
video
online
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
790 : 365
40
2
Zlín
20
17
1
2
586 : 455
35
3
Veselí n.M.
20
15
0
5
610 : 465
30
4
V. Meziříčí
20
12
0
8
638 : 582
24
5
Otrokovice
20
11
1
8
585 : 518
23
6
Poruba
20
10
2
8
564 : 535
22
7
J.Hradec dor
20
8
0
12
495 : 508
16
8
HK Hodonín
20
6
0
14
479 : 617
12
9
Bohunice
20
5
0
15
412 : 535
10
10
Karviná
20
3
2
15
338 : 548
8
11
Kunovice
20
0
0
20
277 : 646
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
209
Marie Janošová
Sokol Poruba
167
Anna Pudichová
Sokol Poruba
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
71
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
41
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec dor
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HKHodonín
48
Veronika Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice
34
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.