Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.5. 16:00
AE124
SK Kuřim - Prostějov
28 : 27
5.5. 15:00
AE116
V. Meziříčí - Telnice
34 : 20
22.4. 16:00
AE103
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
19.11. 15:00
AE048
V. Meziříčí - H.Brod
30 : 25
13.11. 13:00
AE039
Telnice - Hustopeče
12 : 35
29.10. 11:00
AE032
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 30
8.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - N.Veselí
19 : 27
2.10. 15:00
AE012
Bohunice - Hustopeče
23 : 25
2.liga mužů SM
11.3. 10:30
AF080
Napajedla - Trnávka
25 : 20
1.10. 18:00
AF011
Olomouc - Trnávka
31 : 14
1.liga starších dorostenců
24.3. 10:00
AG093
Bohunice - Náchod
24 : 21
15.10. 11:00
AG023
Bohunice - Dukla
20 : 43
2.10. 13:00
AG012
Bohunice - Zlín
31 : 25
2.liga starších dorostenců M
13.5. 14:00
AI124
SK Kuřim - Prostějov
19 : 36
29.10. 09:00
AI032
Maloměřice - SK Kuřim
42 : 13
1.10. 16:00
AI011
Olomouc - Prostějov
25 : 24
2.liga mladších dorostenců M
11.3. 08:45
AL080
Napajedla - Prostějov
30 : 25
13.11. 15:00
AL039
Sokol Telnice - Zlín
30 : 31
29.10. 15:00
AL032
Maloměřice - Brno
30 : 43
8.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - STM Olomouc
31 : 20
1.10. 14:00
AL011
STM Olomouc - Prostějov
29 : 36
25.9. 15:00
AL006
Sokol Telnice - HK Ivančice
29 : 36
Český pohár mužů
4.9. 16:30
AN018
D. Cerekev - N.Veselí
18 : 39
1.liga starších dorostenek
15.10. 13:00
AU028
Tatran Bohunice-Bánov - Písek
20 : 22
1.liga mladších dorostenek M
15.10. 15:00
AX028
Bohunice - Otrokovice
26 : 30
Jihomoravská liga mužů
19.5. 11:00
LA070
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 21
29.4. 17:00
LA081
Brno IV - Újezd u Brna
18 : 31
14.4. 18:45
LA073
HK Ivančice B - Bohunice B
31 : 25
2.10. 17:00
LA010
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 37
Divize mužů
12.5. 00:00
LB041
SK Kuřim C - Hostěrádky
19 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.