Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michael Černý
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 15:00
AC123
Třeboň B - Ledeč n.S.
31 : 20
5.5. 10:00
AC116
Dukla B - Talent Plzeň "B"
29 : 17
29.4. 17:00
AC110
Třeboň B - Písek
31 : 26
14.4. 15:00
AC097
Třeboň B - Starý Plzenec
32 : 32
18.3. 16:00
AC085
Sez. Ústí - Starý Plzenec
22 : 28
25.11. 19:30
AC052
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
23 : 19
11.11. 20:00
AC038
Bohemians - Chodov B
28 : 18
2.liga mužů SVČ
19.5. 11:00
AD128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
20 : 17
6.5. 17:00
AD119
Most - Libčice n. Vlt.
12 : 25
21.4. 13:30
AD106
Most - Ml. Boleslav
16 : 41
24.3. 17:00
AD096
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
27 : 31
11.3. 17:00
AD084
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
34 : 17
26.2. 17:30
AD068
Slavia - Kolín
23 : 26
25.2. 16:00
AD072
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
31 : 28
4.12. 17:00
AD056
Most - Žatec
14 : 21
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
6.11. 15:00
AD066
Slavia - Most
34 : 14
8.10. 16:00
AD016
S.Vršovice - Žatec
30 : 17
25.9. 17:00
AD004
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
34 : 22
24.9. 16:00
AD005
S.Vršovice - Ústí n.L.
20 : 25
2.liga mužů JM
3.3. 17:00
AE075
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:00
AG116
Dukla - Talent Plzeň
36 : 18
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 09:00
AH128
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
10.12. 11:15
AH065
HC Plzeň - Lovosice
24 : 25
15.11. 18:45
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
5.5. 12:00
AJ116
Dukla - Talent Plzeň
26 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
18 : 18
12.5. 13:00
AK123
Třeboň - Úvaly
28 : 37
29.4. 15:00
AK110
Třeboň - TJ košutka
28 : 40
14.4. 13:00
AK097
Třeboň - Jablonec
14 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.