Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:30
AC105
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
24 : 18
17.3. 10:00
AC089
Dukla B - Strakonice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 13:00
AD105
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 26
14.4. 11:00
AD101
S.Vršovice - Kolín
27 : 26
25.2. 18:00
AD067
Jablonec - Most
29 : 17
27.11. 17:00
AD050
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 29
12.11. 11:00
AD038
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
28 : 21
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
16.10. 17:00
AD022
Slavia - S.Vršovice
25 : 23
8.10. 16:00
AD018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
25 : 21
25.9. 17:00
AD006
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
27 : 26
1.liga starších dorostenců
17.3. 14:00
AG089
Dukla - Bohunice
29 : 24
11.12. 13:00
AG064
Jičín - Kopřivnice
31 : 22
2.liga starších dorostenců Č
15.4. 12:00
AH100
TJ Kutná Hora - Louny
24 : 34
14.4. 09:00
AH101
Sokol Vršovice - Lovosice
13 : 31
20.11. 12:30
AH043
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
12.11. 09:00
AH038
Sokol Vršovice - Chodov
12 : 36
8.10. 14:00
AH018
Ml.Boleslav - Sokol Kobylisy
28 : 28
2.10. 11:00
AH007
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
1.liga mladších dorostenců
17.3. 12:00
AJ089
Dukla - Strakonice
33 : 28
11.12. 15:00
AJ064
Jičín - Kopřivnice
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
14.4. 13:00
AK101
S.Vršovice - Úvaly
32 : 24
25.2. 16:00
AK067
Jablonec - Louny
28 : 19
27.11. 14:45
AK050
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
12.11. 13:00
AK038
S.Vršovice - Zruč n.S.
29 : 24
8.10. 12:00
AK018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
18 : 34
24.9. 14:00
AK006
Chrudim - Ml. Boleslav
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:15
AO090
N. Veselí - Most
13 : 15
22.1. 14:30
AO089
D.Králové - Luhačovice
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
video
online
H.Brod - Poruba B
23 : 31
video
online
Pardubice - Liberec
22 : 34
video
online
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
video
online
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
video
online
Kobylisy - Kunovice
20 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B.
22
21
0
1
634 : 449
42
2
Liberec
22
19
0
3
645 : 548
38
3
Poruba B
22
14
0
8
605 : 539
28
4
Otrokovice
22
13
1
8
589 : 547
27
5
HC Plzeň
22
12
1
9
531 : 491
25
6
Olomouc B
22
12
1
9
646 : 579
25
7
Kunovice
22
10
1
11
500 : 548
19
8
Kobylisy
22
8
2
12
541 : 560
18
9
Zlín B
22
7
2
13
537 : 532
16
10
H.Brod
22
6
1
15
518 : 645
13
11
Pardubice
22
3
0
19
497 : 648
6
12
SVŠ Plzeň A
22
2
1
19
437 : 594
5
Tabulka střelců
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
161
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
155
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavla Kropíková
DHK Lokomotiva Liberec
47
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
39
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alžběta Vondráčková
DHC SVŠ Plzeň
42
Andrea Vlachová
HC Plzeň
42
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.