Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:30
AC105
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
24 : 18
17.3. 10:00
AC089
Dukla B - Strakonice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 13:00
AD105
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 26
14.4. 11:00
AD101
S.Vršovice - Kolín
27 : 26
25.2. 18:00
AD067
Jablonec - Most
29 : 17
27.11. 17:00
AD050
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 29
12.11. 11:00
AD038
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
28 : 21
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
16.10. 17:00
AD022
Slavia - S.Vršovice
25 : 23
8.10. 16:00
AD018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
25 : 21
25.9. 17:00
AD006
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
27 : 26
1.liga starších dorostenců
17.3. 14:00
AG089
Dukla - Bohunice
29 : 24
11.12. 13:00
AG064
Jičín - Kopřivnice
31 : 22
2.liga starších dorostenců Č
15.4. 12:00
AH100
TJ Kutná Hora - Louny
24 : 34
14.4. 09:00
AH101
Sokol Vršovice - Lovosice
13 : 31
20.11. 12:30
AH043
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
12.11. 09:00
AH038
Sokol Vršovice - Chodov
12 : 36
8.10. 14:00
AH018
Ml.Boleslav - Sokol Kobylisy
28 : 28
2.10. 11:00
AH007
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
1.liga mladších dorostenců
17.3. 12:00
AJ089
Dukla - Strakonice
33 : 28
11.12. 15:00
AJ064
Jičín - Kopřivnice
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
14.4. 13:00
AK101
S.Vršovice - Úvaly
32 : 24
25.2. 16:00
AK067
Jablonec - Louny
28 : 19
27.11. 14:45
AK050
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
12.11. 13:00
AK038
S.Vršovice - Zruč n.S.
29 : 24
8.10. 12:00
AK018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
18 : 34
24.9. 14:00
AK006
Chrudim - Ml. Boleslav
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:15
AO090
N. Veselí - Most
13 : 15
22.1. 14:30
AO089
D.Králové - Luhačovice
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
video
online
Háje - HC Plzeň
20 : 20
video
online
H.Brod - Strakonice
32 : 23
video
online
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
video
online
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
video
online
Slavia - Písek
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
1
1
701 : 391
41
2
SVŠ Plzeň
22
19
0
3
619 : 416
38
3
Slavia
22
16
2
4
574 : 446
34
4
Kobylisy
22
14
0
8
688 : 484
28
5
H.Brod
22
13
0
9
653 : 537
26
6
Pardubice
22
12
2
8
554 : 564
26
7
HC Plzeň
22
9
1
12
438 : 538
17
8
DHK Loko Liberec
22
7
0
15
491 : 576
14
9
Strakonice
22
6
1
15
489 : 602
13
10
Háje
22
6
1
15
531 : 634
13
11
HK Spartak Ústí n.L.
22
2
3
17
374 : 665
7
12
S.Vršovice
22
2
1
19
455 : 714
5
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
180
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
170
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
60
Eva Levorová
HC Plzeň
30
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
50
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
50
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.