Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:30
AC105
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
24 : 18
17.3. 10:00
AC089
Dukla B - Strakonice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 13:00
AD105
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 26
14.4. 11:00
AD101
S.Vršovice - Kolín
27 : 26
25.2. 18:00
AD067
Jablonec - Most
29 : 17
27.11. 17:00
AD050
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 29
12.11. 11:00
AD038
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
28 : 21
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
16.10. 17:00
AD022
Slavia - S.Vršovice
25 : 23
8.10. 16:00
AD018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
25 : 21
25.9. 17:00
AD006
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
27 : 26
1.liga starších dorostenců
17.3. 14:00
AG089
Dukla - Bohunice
29 : 24
11.12. 13:00
AG064
Jičín - Kopřivnice
31 : 22
2.liga starších dorostenců Č
15.4. 12:00
AH100
TJ Kutná Hora - Louny
24 : 34
14.4. 09:00
AH101
Sokol Vršovice - Lovosice
13 : 31
20.11. 12:30
AH043
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
12.11. 09:00
AH038
Sokol Vršovice - Chodov
12 : 36
8.10. 14:00
AH018
Ml.Boleslav - Sokol Kobylisy
28 : 28
2.10. 11:00
AH007
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
1.liga mladších dorostenců
17.3. 12:00
AJ089
Dukla - Strakonice
33 : 28
11.12. 15:00
AJ064
Jičín - Kopřivnice
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
14.4. 13:00
AK101
S.Vršovice - Úvaly
32 : 24
25.2. 16:00
AK067
Jablonec - Louny
28 : 19
27.11. 14:45
AK050
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
12.11. 13:00
AK038
S.Vršovice - Zruč n.S.
29 : 24
8.10. 12:00
AK018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
18 : 34
24.9. 14:00
AK006
Chrudim - Ml. Boleslav
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:15
AO090
N. Veselí - Most
13 : 15
22.1. 14:30
AO089
D.Králové - Luhačovice
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín
26 : 19
video
online
Poruba - Písek
34 : 26
video
online
Poruba - Písek
37 : 26
video
online
Veselí n.M. - Zlín
21 : 18
video
online
Písek - Poruba
27 : 25
video
online
Zlín - Veselí n.M.
22 : 27
video
online
Písek - Poruba
23 : 32
video
online
Zlín - Veselí n.M.
6.5. 16:00
video
online
Poruba - Písek
9.5. 18:00
video
online
Veselí n.M. - Zlín
9.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.