Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Finále
Petra Hloušková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 15:00
AH105
Lovosice - TJ Kutná Hora
42 : 21
15.4. 17:00
AH097
Liberec - Chrudim
22 : 37
10.12. 17:30
AH063
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
35 : 23
26.11. 18:00
AH053
Liberec - Louny
19 : 42
23.10. 17:30
AH030
Sokol Kobylisy - Liberec
31 : 27
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 15:00
AK131
Úvaly - D.Králové
25 : 30
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
1.10. 16:00
AK008
Ústí n.L. - Chrudim
27 : 29
2.liga žen Č
20.11. 11:00
AS050
Milevsko - Č.Budějovice
18 : 26
9.10. 12:00
AS024
Most B - Kobylisy B
21 : 21
2.liga starších dorostenek
30.10. 13:00
AV018
Kobylisy - Č.Budějovice
28 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 17:00
AW036
Kobylisy - SVŠ Plzeň
26 : 20
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
20.5. 14:15
BG065
Ml. Boleslav - Dukla 4
12 : 18
20.5. 13:40
BG064
Chodov - Dukla 6
12 : 21
20.5. 13:05
BG063
Dukla 4 - Úvaly
20 : 13
20.5. 12:30
BG062
Dukla 6 - Ml. Boleslav
17 : 9
20.5. 11:55
BG061
Úvaly - Chodov
21 : 8
20.5. 11:20
BG060
Dukla 4 - Dukla 6
17 : 29
20.5. 10:45
BG059
Ml. Boleslav - Chodov
14 : 14
20.5. 10:10
BG058
Dukla 6 - Úvaly
23 : 17
20.5. 09:35
BG057
Chodov - Dukla 4
11 : 16
20.5. 09:00
BG056
Úvaly - Ml. Boleslav
23 : 16
Společná regionální liga
20.5. 17:00
CR040
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
30 : 27
Severočeská liga - muži
6.5. 17:00
M-043
Liberec - Česká Lípa
24 : 13
15.4. 14:30
M-034
Liberec - Chemička "B"
33 : 21
25.9. 15:00
M-011
Liberec - Varnsdorf
30 : 23
SVČ divize MLŽci - jaro 2012
3.6. 09:00
MZ-235/01
Jablonec - Liberec B
5 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Slavia - Písek
14 : 9
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
16 : 19
video
online
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
video
online
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
video
online
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
video
online
Háje - Kobylisy II
22 : 22
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Písek
19 : 20
video
online
Háje - Slavia
16 : 17
video
online
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
video
online
Háje - Písek
20 : 16
video
online
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
video
online
Písek - Kobylisy II
17 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
video
online
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
5
3
1
1
94 : 80
7
2
DHC-SVŠ Plzeň
5
3
1
1
95 : 90
7
3
Slavia
5
3
0
2
76 : 76
6
4
Kobylisy II
5
2
1
2
91 : 93
5
5
Háje
5
1
1
3
89 : 94
3
6
Písek
5
1
0
4
79 : 91
2
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
40
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
40
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
11
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
12
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
12
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.