Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petra Hloušková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 15:00
AH105
Lovosice - TJ Kutná Hora
42 : 21
15.4. 17:00
AH097
Liberec - Chrudim
22 : 37
10.12. 17:30
AH063
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
35 : 23
26.11. 18:00
AH053
Liberec - Louny
19 : 42
23.10. 17:30
AH030
Sokol Kobylisy - Liberec
31 : 27
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 15:00
AK131
Úvaly - D.Králové
25 : 30
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
1.10. 16:00
AK008
Ústí n.L. - Chrudim
27 : 29
2.liga žen Č
20.11. 11:00
AS050
Milevsko - Č.Budějovice
18 : 26
9.10. 12:00
AS024
Most B - Kobylisy B
21 : 21
2.liga starších dorostenek
30.10. 13:00
AV018
Kobylisy - Č.Budějovice
28 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 17:00
AW036
Kobylisy - SVŠ Plzeň
26 : 20
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
20.5. 14:15
BG065
Ml. Boleslav - Dukla 4
12 : 18
20.5. 13:40
BG064
Chodov - Dukla 6
12 : 21
20.5. 13:05
BG063
Dukla 4 - Úvaly
20 : 13
20.5. 12:30
BG062
Dukla 6 - Ml. Boleslav
17 : 9
20.5. 11:55
BG061
Úvaly - Chodov
21 : 8
20.5. 11:20
BG060
Dukla 4 - Dukla 6
17 : 29
20.5. 10:45
BG059
Ml. Boleslav - Chodov
14 : 14
20.5. 10:10
BG058
Dukla 6 - Úvaly
23 : 17
20.5. 09:35
BG057
Chodov - Dukla 4
11 : 16
20.5. 09:00
BG056
Úvaly - Ml. Boleslav
23 : 16
Společná regionální liga
20.5. 17:00
CR040
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
30 : 27
Severočeská liga - muži
6.5. 17:00
M-043
Liberec - Česká Lípa
24 : 13
15.4. 14:30
M-034
Liberec - Chemička "B"
33 : 21
25.9. 15:00
M-011
Liberec - Varnsdorf
30 : 23
SVČ divize MLŽci - jaro 2012
3.6. 09:00
MZ-235/01
Jablonec - Liberec B
5 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.