Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.4. 17:30
AB103
V. Bystřice - Litovel
26 : 27
2.liga mužů SM
29.4. 10:30
AF109
Holešov - Ostrava
23 : 20
19.11. 17:00
AF045
Napajedla - Zubří B
32 : 21
2.liga starších dorostenců M
21.4. 15:30
AI103
V. Bystřice - Litovel
26 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.11. 15:00
AL045
Napajedla - Brno
18 : 41
1.liga žen
12.5. 15:00
AR128
H.Brod - Poruba B
23 : 31
1.4. 11:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
28 : 20
17.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Liberec
20 : 22
4.3. 13:00
AR081
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 20
18.2. 13:00
AR070
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 19
11.12. 12:00
AR062
Poruba B - H.Brod
33 : 20
4.12. 14:30
AR057
Olomouc B - Kunovice
31 : 22
13.11. 14:00
AR044
Otrokovice - Kunovice
24 : 22
30.10. 14:30
AR035
Olomouc B - H.Brod
37 : 26
15.10. 15:00
AR027
H.Brod - Slavia B.
23 : 35
8.10. 15:00
AR020
Kunovice - Poruba B
31 : 30
25.9. 15:00
AR011
Otrokovice - Kobylisy
32 : 30
1.liga starších dorostenek
12.5. 17:00
AU128
H.Brod - Poruba
24 : 27
1.4. 13:00
AU099
Poruba - Písek
25 : 30
11.12. 14:00
AU062
Poruba - H.Brod
26 : 33
4.12. 12:30
AU057
Olomouc - S.Vršovice
37 : 23
30.10. 12:30
AU035
Olomouc - H.Brod
33 : 31
15.10. 13:00
AU027
H.Brod - Slavia
20 : 34
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 13:00
AW128
H.Brod - Strakonice
32 : 23
15.10. 17:00
AW027
H.Brod - Slavia
23 : 28
1.liga mladších dorostenek M
1.4. 09:00
AX099
Poruba - Otrokovice
32 : 31
17.3. 17:00
AX094
Otrokovice - Bohunice
37 : 22
4.3. 14:45
AX081
Otrokovice - Karviná
34 : 15
11.12. 10:00
AX062
Poruba - J.Hradec dor
34 : 23
13.11. 12:00
AX044
Otrokovice - Kunovice
37 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.