Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.5. 10:30
AA191
Hranice - Brno
33 : 31
23.5. 18:00
AA160
Přerov - Karviná
29 : 30
27.4. 17:00
AA142
Přerov - Lovosice
24 : 32
24.3. 17:00
AA127
Brno - Plzeň
20 : 23
3.3. 18:00
AA112
Karviná - Třeboň
37 : 21
17.12. 16:00
AA082
Hranice - Lovosice
21 : 20
14.12. 18:00
AA081
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 29
29.10. 17:00
AA043
Brno - Hranice
24 : 36
25.9. 17:00
AA015
Frýdek-Místek - Zubří
24 : 29
11.9. 17:00
AA004
Frýdek-Místek - Dukla
20 : 33
1.liga mužů
18.3. 10:30
AB087
Šumperk - Dvůr Králové
25 : 25
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
2.liga mužů SM
3.12. 18:00
AF058
Trnávka - Zubří B
36 : 29
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
Český pohár mužů
16.11. 18:30
AN075
Hranice - Dukla
30 : 27
19.10. 18:30
AN072
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
28.9. 17:00
AN062
Litovel - Hranice
37 : 39
W.H.I.L.
14.1. 18:00
AP104
Poruba - ŠKP Piccard Senec
31 : 26
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 18:00
AP062
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
8.10. 17:30
AP032
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
35 : 15
17.9. 18:00
AP016
Poruba - Partizánske
33 : 31
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Písek - Olomouc
26 : 29
video
online
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
16
Jarmila Trumpešová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
9
Michaela Kučerová
HC Zlín
4
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
8
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
6
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.