Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.5. 17:00
AE126
Telnice - H.Brod
25 : 27
6.5. 16:00
AE115
Sokolnice - H.Brod
27 : 23
29.4. 17:00
AE111
SK Kuřim - Bohunice
20 : 26
22.4. 11:00
AE108
Maloměřice - Kostelec n.H.
19 : 26
14.4. 17:00
AE099
Ivančice - N.Veselí
25 : 32
25.3. 16:30
AE094
N.Veselí - Telnice
36 : 26
3.3. 15:00
AE076
V. Meziříčí - Maloměřice
27 : 19
26.2. 16:00
AE067
Sokolnice - Bohunice
24 : 29
27.11. 17:00
AE050
Telnice - V. Meziříčí
20 : 22
26.11. 17:00
AE051
Ivančice - Prostějov
38 : 25
20.11. 16:30
AE044
N.Veselí - Kostelec n.H.
38 : 27
12.11. 17:00
AE040
Ivančice - Bohunice
31 : 23
16.10. 11:00
AE021
Maloměřice - Telnice
23 : 18
24.9. 17:00
AE006
Telnice - Ivančice
26 : 26
1.liga starších dorostenců
25.3. 14:30
AG094
N.Veselí - Talent Plzeň
24 : 28
10.3. 11:00
AG080
Bohunice - Kopřivnice
23 : 25
20.11. 14:30
AG044
N.Veselí - Jičín
21 : 29
2.liga starších dorostenců M
22.4. 13:00
AI108
Maloměřice - Polanka
23 : 39
16.10. 09:00
AI021
Maloměřice - Vsetín
31 : 22
1.liga mladších dorostenců
25.3. 12:30
AJ094
N.Veselí - Talent Plzeň
36 : 39
20.11. 12:30
AJ044
N.Veselí - Jičín
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
13.5. 15:00
AL126
Sokol Telnice - Rožnov
35 : 41
22.4. 15:00
AL108
Maloměřice - DTJ Polanka
26 : 38
14.4. 15:00
AL099
HK Ivančice - STM Olomouc
25 : 26
3.3. 13:00
AL076
Velké Meziříčí - Maloměřice
34 : 23
27.11. 15:00
AL050
Sokol Telnice - Velké Meziříčí
19 : 35
26.11. 15:00
AL051
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
12.11. 15:00
AL040
HK Ivančice - Napajedla
34 : 13
16.10. 13:00
AL021
Maloměřice - Sokol Telnice
26 : 37
2.liga žen M
12.5. 17:00
AT059
Bohunice - Karviná
26 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.