Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.5. 10:30
AA191
Hranice - Brno
33 : 31
19.5. 17:00
AA188
Brno - Plzeň
22 : 25
13.5. 17:00
AA154
Přerov - Zubří
19 : 28
29.4. 10:30
AA174
Hranice - Frýdek-Místek
25 : 25
23.4. 18:00
AA192
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
17.3. 18:00
AA121
Zubří - Brno
27 : 17
11.3. 17:00
AA116
Frýdek-Místek - Plzeň
24 : 27
2.3. 18:30
AA111
Přerov - Kopřivnice
34 : 29
27.11. 10:30
AA065
Hranice - Třeboň
29 : 17
1.liga mužů
5.5. 11:00
AB118
Zlín - Bystřice p.H.
35 : 28
15.4. 10:30
AB100
Šumperk - Louny
30 : 32
11.12. 10:30
AB061
Šumperk - V. Bystřice
22 : 20
19.11. 17:00
AB048
Litovel - Náchod
33 : 26
15.10. 17:00
AB019
V. Bystřice - Bystřice p.H.
24 : 22
24.9. 17:00
AB004
Litovel - Jičín "B"
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
19.11. 15:00
AI048
Litovel - Rožnov p/R
23 : 30
15.10. 15:00
AI019
V. Bystřice - SK Kuřim
40 : 10
24.9. 15:00
AI004
Litovel - Polanka
16 : 30
Český pohár mužů
19.10. 18:30
AN072
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
28.9. 17:00
AN058
Ostrava - Kopřivnice
27 : 33
W.H.I.L.
29.2. 17:00
AP151
Zlín - Most
35 : 25
25.2. 17:30
AP146
Olomouc - Poruba
20 : 23
11.2. 17:00
AP128
Veselí n.M. - Nitra-Sereď
37 : 28
28.1. 18:00
AP119
Poruba - Zlín
35 : 24
4.12. 17:00
AP080
Zlín - Nitra-Sereď
38 : 19
1.liga žen
13.11. 14:30
AR046
Olomouc B - Poruba B
28 : 30
9.10. 15:00
AR022
Otrokovice - H.Brod
30 : 23
1.10. 16:00
AR018
Poruba B - Zlín B
25 : 29
1.liga starších dorostenek
13.11. 12:30
AU046
Olomouc - Poruba
23 : 25
1.10. 14:00
AU018
Poruba - Zlín
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Písek - Olomouc
26 : 29
video
online
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
16
Jarmila Trumpešová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
9
Michaela Kučerová
HC Zlín
4
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
8
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
6
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.