Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.5. 10:30
AA191
Hranice - Brno
33 : 31
19.5. 17:00
AA188
Brno - Plzeň
22 : 25
13.5. 17:00
AA154
Přerov - Zubří
19 : 28
29.4. 10:30
AA174
Hranice - Frýdek-Místek
25 : 25
23.4. 18:00
AA192
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
17.3. 18:00
AA121
Zubří - Brno
27 : 17
11.3. 17:00
AA116
Frýdek-Místek - Plzeň
24 : 27
2.3. 18:30
AA111
Přerov - Kopřivnice
34 : 29
27.11. 10:30
AA065
Hranice - Třeboň
29 : 17
1.liga mužů
5.5. 11:00
AB118
Zlín - Bystřice p.H.
35 : 28
15.4. 10:30
AB100
Šumperk - Louny
30 : 32
11.12. 10:30
AB061
Šumperk - V. Bystřice
22 : 20
19.11. 17:00
AB048
Litovel - Náchod
33 : 26
15.10. 17:00
AB019
V. Bystřice - Bystřice p.H.
24 : 22
24.9. 17:00
AB004
Litovel - Jičín "B"
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
19.11. 15:00
AI048
Litovel - Rožnov p/R
23 : 30
15.10. 15:00
AI019
V. Bystřice - SK Kuřim
40 : 10
24.9. 15:00
AI004
Litovel - Polanka
16 : 30
Český pohár mužů
19.10. 18:30
AN072
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
28.9. 17:00
AN058
Ostrava - Kopřivnice
27 : 33
W.H.I.L.
29.2. 17:00
AP151
Zlín - Most
35 : 25
25.2. 17:30
AP146
Olomouc - Poruba
20 : 23
11.2. 17:00
AP128
Veselí n.M. - Nitra-Sereď
37 : 28
28.1. 18:00
AP119
Poruba - Zlín
35 : 24
4.12. 17:00
AP080
Zlín - Nitra-Sereď
38 : 19
1.liga žen
13.11. 14:30
AR046
Olomouc B - Poruba B
28 : 30
9.10. 15:00
AR022
Otrokovice - H.Brod
30 : 23
1.10. 16:00
AR018
Poruba B - Zlín B
25 : 29
1.liga starších dorostenek
13.11. 12:30
AU046
Olomouc - Poruba
23 : 25
1.10. 14:00
AU018
Poruba - Zlín
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 25
video
online
Lokomotiva Cheb - Kobylisy
26 : 31
video
online
Astra Praha - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
20
16
1
3
617 : 479
33
2
Astra Praha
20
15
1
4
566 : 459
31
3
Č.Budějovice
20
11
2
7
527 : 469
24
4
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
2
11
473 : 522
16
5
Házená J.Hradec
20
6
0
14
437 : 526
12
6
Lokomotiva Cheb
20
1
2
17
415 : 580
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
166
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
144
Tereza Vildová
Astra Praha
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
48
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
41
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Strašíková
Astra Praha
56
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
28
Pavla Tesárková
Lokomotiva Cheb
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.