Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
6.5. 13:00
AF115
Ostrava - Rožnov p/R
31 : 24
29.4. 17:00
AF110
Polanka - Olomouc
26 : 28
17.3. 18:00
AF090
Trnávka - L.Zubří
25 : 24
4.12. 17:00
AF055
Ostrava - Olomouc
21 : 28
19.11. 12:00
AF047
Trnávka - Vsetín
34 : 22
9.10. 17:00
AF013
L.Zubří - Ostrava
26 : 27
24.9. 15:30
AF005
Rožnov p/R - Zubří B
23 : 37
1.liga starších dorostenců
6.5. 17:00
AG115
Ostrava - Náchod
22 : 33
17.3. 16:00
AG090
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
4.3. 13:00
AG073
Karviná - Ostrava
29 : 22
11.12. 15:00
AG062
Karviná - Náchod
40 : 19
4.12. 15:00
AG055
Ostrava - N.Veselí
27 : 25
23.10. 15:00
AG029
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 15:15
AI110
Polanka - Olomouc
31 : 13
24.9. 11:30
AI005
Rožnov p/R - SK Kuřim
45 : 10
1.liga mladších dorostenců
6.5. 15:00
AJ115
Ostrava - Náchod
43 : 31
17.3. 14:00
AJ090
Kopřivnice - Lovosice
36 : 30
4.3. 15:00
AJ073
Karviná - Ostrava
35 : 27
11.12. 17:00
AJ062
Karviná - Náchod
67 : 26
4.12. 13:00
AJ055
Ostrava - N.Veselí
29 : 27
23.10. 17:00
AJ029
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 20
2.liga mladších dorostenců M
29.4. 13:30
AL110
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
24.9. 13:30
AL005
Rožnov - Brno
40 : 28
Český pohár mužů
4.9. 17:00
AN028
Trnávka - MHK Karviná
21 : 26
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
Finále Žákovské ligy starších žaček
3.6. 11:30
AZA013
Písek - Kobylisy II
17 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
video
online
Háje - HC Plzeň
20 : 20
video
online
H.Brod - Strakonice
32 : 23
video
online
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
video
online
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
video
online
Slavia - Písek
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
1
1
701 : 391
41
2
SVŠ Plzeň
22
19
0
3
619 : 416
38
3
Slavia
22
16
2
4
574 : 446
34
4
Kobylisy
22
14
0
8
688 : 484
28
5
H.Brod
22
13
0
9
653 : 537
26
6
Pardubice
22
12
2
8
554 : 564
26
7
HC Plzeň
22
9
1
12
438 : 538
17
8
DHK Loko Liberec
22
7
0
15
491 : 576
14
9
Strakonice
22
6
1
15
489 : 602
13
10
Háje
22
6
1
15
531 : 634
13
11
HK Spartak Ústí n.L.
22
2
3
17
374 : 665
7
12
S.Vršovice
22
2
1
19
455 : 714
5
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
180
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
170
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
60
Eva Levorová
HC Plzeň
30
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
50
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
50
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.