Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petr Olexa
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.3. 15:00
AC091
Starý Plzenec - Chodov B
25 : 23
4.3. 10:00
AC074
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
25 : 25
30.10. 16:45
AC032
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
12 : 24
30.10. 15:00
AC031
Starý Plzenec - Třeboň B
28 : 32
9.10. 17:00
AC016
Bohemians - VŠ Plzeň
31 : 16
2.liga mužů SVČ
12.5. 18:00
AD124
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
38 : 25
6.5. 17:00
AD120
Slavia - Žatec
28 : 23
29.4. 17:00
AD113
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
37 : 30
31.3. 17:00
AD082
Žatec - S.Vršovice
26 : 26
3.12. 11:00
AD060
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
25 : 28
26.11. 17:00
AD054
Žatec - Slavia
21 : 25
12.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Žatec
26 : 16
22.10. 18:00
AD030
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
27 : 26
1.liga starších dorostenců
4.3. 12:00
AG074
Talent Plzeň - Zubří
28 : 33
2.liga starších dorostenců Č
25.2. 10:30
AH069
HC Plzeň - Chodov
25 : 26
3.12. 09:00
AH060
Sokol Vršovice - TJ Kutná Hora
22 : 36
19.11. 17:00
AH045
Louny - Sokol Kobylisy
31 : 30
15.10. 15:00
AH024
Lovosice - Chodov
20 : 23
1.liga mladších dorostenců
4.3. 14:00
AJ074
Talent Plzeň - Zubří
38 : 27
15.10. 13:00
AJ024
Lovosice - Kopřivnice
28 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 16:00
AK124
Ústí n.L. - Zruč n.S.
27 : 21
29.4. 11:00
AK113
Chrudim - Zruč n.S.
37 : 28
3.12. 13:00
AK060
S.Vršovice - Chrudim
19 : 21
19.11. 15:00
AK045
Louny - Ústí n.L.
26 : 23
Žákovská liga starších žáků
11.2. 13:45
AO124
Most - Talent A
15 : 24
11.2. 11:20
AO122
Talent A - F.-Místek A
30 : 22
11.2. 10:25
AO121
Rožnov p/R - Most
18 : 9
11.2. 08:55
AO120
Rožnov p/R - Talent A
6 : 21
11.2. 08:00
AO119
Most - F.-Místek A
20 : 19
2.liga žen Č
18.2. 18:00
AS071
Ústí n.L. - J.Hradec B
25 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
video
online
H.Brod - Poruba B
23 : 31
video
online
Pardubice - Liberec
22 : 34
video
online
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
video
online
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
video
online
Kobylisy - Kunovice
20 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B.
22
21
0
1
634 : 449
42
2
Liberec
22
19
0
3
645 : 548
38
3
Poruba B
22
14
0
8
605 : 539
28
4
Otrokovice
22
13
1
8
589 : 547
27
5
HC Plzeň
22
12
1
9
531 : 491
25
6
Olomouc B
22
12
1
9
646 : 579
25
7
Kunovice
22
10
1
11
500 : 548
19
8
Kobylisy
22
8
2
12
541 : 560
18
9
Zlín B
22
7
2
13
537 : 532
16
10
H.Brod
22
6
1
15
518 : 645
13
11
Pardubice
22
3
0
19
497 : 648
6
12
SVŠ Plzeň A
22
2
1
19
437 : 594
5
Tabulka střelců
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
161
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
155
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavla Kropíková
DHK Lokomotiva Liberec
47
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
39
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alžběta Vondráčková
DHC SVŠ Plzeň
42
Andrea Vlachová
HC Plzeň
42
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.