Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petr Olexa
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
25.3. 15:00
AC091
Starý Plzenec - Chodov B
25 : 23
4.3. 10:00
AC074
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
25 : 25
30.10. 16:45
AC032
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
12 : 24
30.10. 15:00
AC031
Starý Plzenec - Třeboň B
28 : 32
9.10. 17:00
AC016
Bohemians - VŠ Plzeň
31 : 16
2.liga mužů SVČ
12.5. 18:00
AD124
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
38 : 25
6.5. 17:00
AD120
Slavia - Žatec
28 : 23
29.4. 17:00
AD113
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
37 : 30
31.3. 17:00
AD082
Žatec - S.Vršovice
26 : 26
3.12. 11:00
AD060
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
25 : 28
26.11. 17:00
AD054
Žatec - Slavia
21 : 25
12.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Žatec
26 : 16
22.10. 18:00
AD030
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
27 : 26
1.liga starších dorostenců
4.3. 12:00
AG074
Talent Plzeň - Zubří
28 : 33
2.liga starších dorostenců Č
25.2. 10:30
AH069
HC Plzeň - Chodov
25 : 26
3.12. 09:00
AH060
Sokol Vršovice - TJ Kutná Hora
22 : 36
19.11. 17:00
AH045
Louny - Sokol Kobylisy
31 : 30
15.10. 15:00
AH024
Lovosice - Chodov
20 : 23
1.liga mladších dorostenců
4.3. 14:00
AJ074
Talent Plzeň - Zubří
38 : 27
15.10. 13:00
AJ024
Lovosice - Kopřivnice
28 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 16:00
AK124
Ústí n.L. - Zruč n.S.
27 : 21
29.4. 11:00
AK113
Chrudim - Zruč n.S.
37 : 28
3.12. 13:00
AK060
S.Vršovice - Chrudim
19 : 21
19.11. 15:00
AK045
Louny - Ústí n.L.
26 : 23
Žákovská liga starších žáků
11.2. 13:45
AO124
Most - Talent A
15 : 24
11.2. 11:20
AO122
Talent A - F.-Místek A
30 : 22
11.2. 10:25
AO121
Rožnov p/R - Most
18 : 9
11.2. 08:55
AO120
Rožnov p/R - Talent A
6 : 21
11.2. 08:00
AO119
Most - F.-Místek A
20 : 19
2.liga žen Č
18.2. 18:00
AS071
Ústí n.L. - J.Hradec B
25 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.