Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
29.4. 11:00
AE109
Maloměřice - Sokolnice
25 : 31
15.4. 17:00
AE100
Telnice - Bohunice
24 : 25
25.3. 16:00
AE091
Sokolnice - Prostějov
25 : 27
13.11. 14:00
AE041
SK Kuřim - N.Veselí
28 : 44
30.10. 10:30
AE035
Hustopeče - H.Brod
34 : 26
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - Sokolnice
31 : 20
16.10. 16:30
AE022
N.Veselí - H.Brod
38 : 25
1.liga starších dorostenců
16.10. 14:30
AG022
N.Veselí - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
13.11. 16:00
AI041
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.10. 12:30
AJ022
N.Veselí - Náchod
37 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
15.4. 15:00
AL100
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN025
Bohunice - Hustopeče
19 : 27
2.liga žen M
12.5. 17:00
AT059
Bohunice - Karviná
26 : 29
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
5.5. 15:00
AX126
Bohunice - J.Hradec dor
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
13.5. 17:00
LA047
Brno IV - D. Cerekev
20 : 19
13.5. 14:00
LA046
Újezd u Brna - Bohunice B
27 : 25
13.11. 18:00
LA034
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 29
9.10. 10:30
LA012
Nové Bránice - Bohunice B
23 : 16
Divize mužů
29.4. 09:00
LB034
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
22 : 17
Jihomoravská liga st. dorostenců
6.5. 11:40
LC045
HK Ivančice - D. Cerekev
20 : 10
6.5. 09:00
LC043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
12 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
5.5. 09:30
LF152
Bohunice - SK Kuřim
24 : 21
15.4. 13:30
LF130
Telnice - Újezd u Brna
33 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.