Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Finále
Rudolf Bašátek
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
16.10. 13:00
AI024
Hranice - Prostějov
36 : 17
2.liga mladších dorostenců M
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
20.11. 15:00
AL046
Zlín - HK Ivančice
40 : 30
15.10. 13:00
AL019
V. Bystřice - Brno
15 : 40
1.10. 13:00
AL007
V. Bystřice - HK Ivančice
32 : 41
2.liga žen M
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
1.liga mladších dorostenek M
17.3. 14:00
AX091
HK Hodonín - V. Meziříčí
29 : 31
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
29.10. 15:00
AX031
HK Hodonín - Kunovice
32 : 20
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
Jihomoravská liga ml. žákyň
17.3. 09:00
LJ053
Hodonín - Bohunice
16 : 7
Středomoravská liga mladší dorost
24.9. 13:30
OL006
TJ Šumperk - Senice na Hané
40 : 28
24.9. 12:00
OL005
Nové Bránice - Senice na Hané
21 : 29
SL starší žáci - skupina I.
21.4. 12:00
OM011
V. Bystřice - Litovel
13 : 15
SL starší žáci - skupina II.
31.3. 09:30
ON006
Šumperk - Bystřice p.H.
12 : 14
24.3. 09:30
ON001
Šumperk - Sokol HC Přerov
16 : 23
SL mladší žáci - skupina I.
21.4. 09:20
OU011
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
1.4. 10:00
OU005
Házená Uničov - Napajedla
18 : 11
SL mladší žáci - skupina III.
21.4. 08:00
OX011
Velká Bystřice B - Litovel
17 : 15
SL mladší žačky - skupina I.
21.4. 10:40
OY011
V. Bystřice - Veselí n.M.
11 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. 12:00
skupina A030
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
16.10. 16:00
skupina A018
Sokol HC Přerov - Litovel
6 : 34
15.10. 11:00
skupina A016
V. Bystřice - STM Olomouc
16 : 21
1.10. 11:00
skupina A010
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
23 : 25
24.9. 09:30
skupina A007
Šumperk - V. Bystřice
13 : 38
23.9. 16:30
skupina A003
Litovel - Sokol HC Přerov
30 : 13
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
29.10. 09:30
OE022
Hodonín - Zlín "B"
8 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Slavia - Písek
14 : 9
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
16 : 19
video
online
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
video
online
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
video
online
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
video
online
Háje - Kobylisy II
22 : 22
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Písek
19 : 20
video
online
Háje - Slavia
16 : 17
video
online
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
video
online
Háje - Písek
20 : 16
video
online
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
video
online
Písek - Kobylisy II
17 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
video
online
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
5
3
1
1
94 : 80
7
2
DHC-SVŠ Plzeň
5
3
1
1
95 : 90
7
3
Slavia
5
3
0
2
76 : 76
6
4
Kobylisy II
5
2
1
2
91 : 93
5
5
Háje
5
1
1
3
89 : 94
3
6
Písek
5
1
0
4
79 : 91
2
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
40
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
40
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
11
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
12
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
12
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.