Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rudolf Bašátek
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
16.10. 13:00
AI024
Hranice - Prostějov
36 : 17
2.liga mladších dorostenců M
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
20.11. 15:00
AL046
Zlín - HK Ivančice
40 : 30
15.10. 13:00
AL019
V. Bystřice - Brno
15 : 40
1.10. 13:00
AL007
V. Bystřice - HK Ivančice
32 : 41
2.liga žen M
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
1.liga mladších dorostenek M
17.3. 14:00
AX091
HK Hodonín - V. Meziříčí
29 : 31
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
29.10. 15:00
AX031
HK Hodonín - Kunovice
32 : 20
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
Jihomoravská liga ml. žákyň
17.3. 09:00
LJ053
Hodonín - Bohunice
16 : 7
Středomoravská liga mladší dorost
24.9. 13:30
OL006
TJ Šumperk - Senice na Hané
40 : 28
24.9. 12:00
OL005
Nové Bránice - Senice na Hané
21 : 29
SL starší žáci - skupina I.
21.4. 12:00
OM011
V. Bystřice - Litovel
13 : 15
SL starší žáci - skupina II.
31.3. 09:30
ON006
Šumperk - Bystřice p.H.
12 : 14
24.3. 09:30
ON001
Šumperk - Sokol HC Přerov
16 : 23
SL mladší žáci - skupina I.
21.4. 09:20
OU011
V. Bystřice - Prostějov
28 : 14
1.4. 10:00
OU005
Házená Uničov - Napajedla
18 : 11
SL mladší žáci - skupina III.
21.4. 08:00
OX011
Velká Bystřice B - Litovel
17 : 15
SL mladší žačky - skupina I.
21.4. 10:40
OY011
V. Bystřice - Veselí n.M.
11 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. 12:00
skupina A030
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
16.10. 16:00
skupina A018
Sokol HC Přerov - Litovel
6 : 34
15.10. 11:00
skupina A016
V. Bystřice - STM Olomouc
16 : 21
1.10. 11:00
skupina A010
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
23 : 25
24.9. 09:30
skupina A007
Šumperk - V. Bystřice
13 : 38
23.9. 16:30
skupina A003
Litovel - Sokol HC Přerov
30 : 13
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
29.10. 09:30
OE022
Hodonín - Zlín "B"
8 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
video
online
Háje - HC Plzeň
20 : 20
video
online
H.Brod - Strakonice
32 : 23
video
online
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
video
online
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
video
online
Slavia - Písek
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
1
1
701 : 391
41
2
SVŠ Plzeň
22
19
0
3
619 : 416
38
3
Slavia
22
16
2
4
574 : 446
34
4
Kobylisy
22
14
0
8
688 : 484
28
5
H.Brod
22
13
0
9
653 : 537
26
6
Pardubice
22
12
2
8
554 : 564
26
7
HC Plzeň
22
9
1
12
438 : 538
17
8
DHK Loko Liberec
22
7
0
15
491 : 576
14
9
Strakonice
22
6
1
15
489 : 602
13
10
Háje
22
6
1
15
531 : 634
13
11
HK Spartak Ústí n.L.
22
2
3
17
374 : 665
7
12
S.Vršovice
22
2
1
19
455 : 714
5
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
180
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
170
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
60
Eva Levorová
HC Plzeň
30
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
50
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
50
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.