Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.5. 10:30
AC124
Sez. Ústí - Chodov B
31 : 27
26.2. 10:30
AC071
Sez. Ústí - Bohemians
15 : 19
15.10. 18:00
AC023
Strakonice - Dukla B
36 : 30
2.liga mužů SVČ
30.10. 17:00
AD033
Slavia - Ml. Boleslav
28 : 21
2.liga starších dorostenců Č
3.12. 13:00
AH059
Loko Č.Budějovice - Ml.Boleslav
37 : 25
1.liga mladších dorostenců
15.10. 16:00
AJ023
Strakonice - Dukla
24 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
3.12. 15:00
AK059
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
37 : 20
9.10. 15:00
AK015
Č.Budějovice - TJ košutka
33 : 26
2.liga žen Č
11.3. 15:00
AS089
Č.Budějovice - Astra
17 : 27
18.2. 16:00
AS072
Strakonice - Milevsko
37 : 12
3.12. 17:00
AS059
Č.Budějovice - Strakonice
24 : 25
2.10. 11:00
AS017
Milevsko - S.Vršovice
17 : 27
1.liga starších dorostenek
13.11. 15:00
AU044
Písek - S.Vršovice
24 : 19
2.liga starších dorostenek
11.3. 13:00
AV039
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 13
8.10. 10:00
AV012
Házená J.Hradec - Kobylisy
19 : 27
2.10. 17:30
AV009
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
25.2. 14:15
AW073
Strakonice - Pardubice
20 : 24
18.2. 14:15
AW072
Strakonice - DHK Loko Liberec
26 : 24
13.11. 13:00
AW044
Písek - S.Vršovice
37 : 21
22.10. 15:00
AW018
Strakonice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 22
25.9. 11:00
AW011
Písek - Kobylisy
27 : 20
Žákovská liga starších žaček
3.3. 17:20
AZ079
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
3.3. 15:20
AZ076
J.Hradec - Zora Olomouc
11 : 18
3.3. 14:40
AZ075
DHC-SVŠ Plzeň - Zlín "B"
23 : 17
3.3. 12:40
AZ072
Kobylisy II - Zora Olomouc
18 : 20
3.3. 12:00
AZ071
DHC-SVŠ Plzeň - J.Hradec
12 : 12
3.3. 09:20
AZ067
Zora Olomouc - Zlín "B"
8 : 9
3.3. 08:40
AZ066
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 16
Finále Žákovské ligy starších žaček
3.6. 13:30
AZA015
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
3.6. 09:30
AZA011
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
31 : 18
video
online
H.Brod - Poruba
24 : 27
video
online
Slavia - Písek
31 : 23
video
online
Olomouc - HC Plzeň
33 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
18
16
1
1
500 : 406
33
2
Olomouc
18
15
0
3
552 : 422
30
3
Slavia
18
11
2
5
482 : 423
24
4
HC Plzeň
18
10
0
8
431 : 446
20
5
Písek
18
8
1
9
434 : 421
17
6
H.Brod
18
7
1
10
478 : 493
15
7
Poruba
18
7
2
9
434 : 464
14
8
SVŠ Plzeň
18
5
1
12
395 : 439
11
9
S.Vršovice
18
4
2
12
430 : 524
10
10
Tatran Bohunice-Bánov
18
2
0
16
365 : 463
4
Tabulka střelců
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
144
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
138
Michaela Boorová
Sokol Písek
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
41
Lucie Havelková
DHC SVŠ Plzeň
28
Kristýna Chajdová
Sokol Vršovice
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Bělohoubková
Sokol Poruba
36
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
34
Simona Fraňková
Tatran Bohunice-Bánov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.