Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Jorda
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
26 : 28
11.3. 16:00
AE079
Sokolnice - Hustopeče
17 : 33
27.11. 10:30
AE053
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
16.10. 16:00
AE019
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
24.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 25
2.liga mužů SM
6.4. 19:00
AF073
Přerov "B" - Ostrava
21 : 27
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
12.11. 16:00
AF040
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
1.liga starších dorostenců
22.4. 13:30
AG105
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
2.liga starších dorostenců M
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
26.2. 10:00
AI068
Olomouc - Hranice
33 : 23
30.10. 13:00
AI035
Hranice - Rožnov p/R
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
18.3. 15:00
AL087
Sokol Telnice - Maloměřice
32 : 26
25.2. 12:30
AL068
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
29.10. 10:30
AL034
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
24.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
29 : 15
Český pohár mužů
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
Žákovská liga starších žáků
10.12. 17:10
AO059
Talent A - Zlín
21 : 9
10.12. 16:30
AO058
Kutná Hora - HK KP Brno
15 : 28
10.12. 15:50
AO057
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
10.12. 14:30
AO055
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
10.12. 12:30
AO052
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
10.12. 11:50
AO051
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
10.12. 09:50
AO048
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
10.12. 09:10
AO047
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
2.liga žen M
29.4. 17:00
AT052
Olomouc - Bohunice
26 : 16
30.10. 17:00
AT016
Olomouc - Veselí B
20 : 20
1.liga starších dorostenek
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
video
online
H.Brod - Poruba B
23 : 31
video
online
Pardubice - Liberec
22 : 34
video
online
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
video
online
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
video
online
Kobylisy - Kunovice
20 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B.
22
21
0
1
634 : 449
42
2
Liberec
22
19
0
3
645 : 548
38
3
Poruba B
22
14
0
8
605 : 539
28
4
Otrokovice
22
13
1
8
589 : 547
27
5
HC Plzeň
22
12
1
9
531 : 491
25
6
Olomouc B
22
12
1
9
646 : 579
25
7
Kunovice
22
10
1
11
500 : 548
19
8
Kobylisy
22
8
2
12
541 : 560
18
9
Zlín B
22
7
2
13
537 : 532
16
10
H.Brod
22
6
1
15
518 : 645
13
11
Pardubice
22
3
0
19
497 : 648
6
12
SVŠ Plzeň A
22
2
1
19
437 : 594
5
Tabulka střelců
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
161
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
155
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavla Kropíková
DHK Lokomotiva Liberec
47
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
39
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alžběta Vondráčková
DHC SVŠ Plzeň
42
Andrea Vlachová
HC Plzeň
42
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.