Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Jorda
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
26 : 28
11.3. 16:00
AE079
Sokolnice - Hustopeče
17 : 33
27.11. 10:30
AE053
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
16.10. 16:00
AE019
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
24.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 25
2.liga mužů SM
6.4. 19:00
AF073
Přerov "B" - Ostrava
21 : 27
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
12.11. 16:00
AF040
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
1.liga starších dorostenců
22.4. 13:30
AG105
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
2.liga starších dorostenců M
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
26.2. 10:00
AI068
Olomouc - Hranice
33 : 23
30.10. 13:00
AI035
Hranice - Rožnov p/R
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
18.3. 15:00
AL087
Sokol Telnice - Maloměřice
32 : 26
25.2. 12:30
AL068
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
29.10. 10:30
AL034
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
24.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
29 : 15
Český pohár mužů
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
Žákovská liga starších žáků
10.12. 17:10
AO059
Talent A - Zlín
21 : 9
10.12. 16:30
AO058
Kutná Hora - HK KP Brno
15 : 28
10.12. 15:50
AO057
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
10.12. 14:30
AO055
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
10.12. 12:30
AO052
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
10.12. 11:50
AO051
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
10.12. 09:50
AO048
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
10.12. 09:10
AO047
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
2.liga žen M
29.4. 17:00
AT052
Olomouc - Bohunice
26 : 16
30.10. 17:00
AT016
Olomouc - Veselí B
20 : 20
1.liga starších dorostenek
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 25
video
online
Lokomotiva Cheb - Kobylisy
26 : 31
video
online
Astra Praha - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
20
16
1
3
617 : 479
33
2
Astra Praha
20
15
1
4
566 : 459
31
3
Č.Budějovice
20
11
2
7
527 : 469
24
4
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
2
11
473 : 522
16
5
Házená J.Hradec
20
6
0
14
437 : 526
12
6
Lokomotiva Cheb
20
1
2
17
415 : 580
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
166
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
144
Tereza Vildová
Astra Praha
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
48
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
41
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Strašíková
Astra Praha
56
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
28
Pavla Tesárková
Lokomotiva Cheb
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.