Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - Hranice
27 : 30
1.5. 17:00
AA175
Frýdek-Místek - Třeboň
31 : 24
18.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Frýdek-Místek
22 : 26
17.3. 18:00
AA125
Karviná - Frýdek-Místek
36 : 27
26.2. 17:00
AA107
Zubří - Přerov
41 : 20
10.12. 18:00
AA077
Jičín - Zubří
25 : 22
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
29.10. 11:00
AA046
Třeboň - Karviná
22 : 26
23.10. 10:30
AA041
Přerov - Zubří
30 : 30
16.10. 10:30
AA032
Hranice - Přerov
28 : 36
10.10. 18:00
AA029
Karviná - Hranice
33 : 25
1.liga mužů
12.5. 17:00
AB122
Dvůr Králové - Louny
30 : 27
2.liga mužů JM
4.12. 16:00
AE055
Sokolnice - N.Veselí
25 : 33
6.11. 10:30
AE046
Hustopeče - Ivančice
35 : 15
2.10. 16:30
AE011
N.Veselí - Prostějov
42 : 30
1.liga starších dorostenců
2.10. 14:30
AG011
N.Veselí - Kopřivnice
23 : 28
1.liga mladších dorostenců
2.10. 12:30
AJ011
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 36
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 15:00
AK122
D.Králové - Louny
30 : 26
Český pohár mužů
19.10. 17:45
AN066
N.Veselí - Kopřivnice
33 : 23
W.H.I.L.
29.4. 14:00
AP224
Slavia - Olomouc
33 : 23
14.4. 18:00
AP177
Olomouc - Most
24 : 29
10.3. 17:00
AP158
Veselí n.M. - Zlín
28 : 16
19.2. 17:00
AP134
Slavia - Michalovce
26 : 35
4.2. 18:00
AP126
J.Hradec - Veselí n.M.
24 : 26
14.12. 18:00
AP075
J.Hradec - Zlín
29 : 31
3.12. 18:00
AP081
Poruba - J.Hradec
39 : 17
9.11. 18:00
AP061
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 21
9.10. 18:00
AP029
Poruba - Slavia
39 : 33
1.liga žen
31.3. 15:00
AR101
H.Brod - Olomouc B
26 : 34
4.3. 11:00
AR084
Zlín B - Poruba B
21 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
video
online
H.Brod - Poruba B
23 : 31
video
online
Pardubice - Liberec
22 : 34
video
online
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
video
online
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
video
online
Kobylisy - Kunovice
20 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B.
22
21
0
1
634 : 449
42
2
Liberec
22
19
0
3
645 : 548
38
3
Poruba B
22
14
0
8
605 : 539
28
4
Otrokovice
22
13
1
8
589 : 547
27
5
HC Plzeň
22
12
1
9
531 : 491
25
6
Olomouc B
22
12
1
9
646 : 579
25
7
Kunovice
22
10
1
11
500 : 548
19
8
Kobylisy
22
8
2
12
541 : 560
18
9
Zlín B
22
7
2
13
537 : 532
16
10
H.Brod
22
6
1
15
518 : 645
13
11
Pardubice
22
3
0
19
497 : 648
6
12
SVŠ Plzeň A
22
2
1
19
437 : 594
5
Tabulka střelců
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
161
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
155
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavla Kropíková
DHK Lokomotiva Liberec
47
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
39
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alžběta Vondráčková
DHC SVŠ Plzeň
42
Andrea Vlachová
HC Plzeň
42
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.