Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.12. 17:30
AB060
Náchod - Šumperk
31 : 30
2 liga mužů JZČ
22.4. 17:00
AC107
Písek - Sez. Ústí
21 : 23
16.10. 16:45
AC021
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
23 : 16
16.10. 15:00
AC019
Starý Plzenec - Sez. Ústí
23 : 25
9.10. 17:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň B
22 : 26
2.liga mužů SVČ
28.4. 17:00
AD110
Libčice n. Vlt. - Slavia
21 : 20
14.4. 17:00
AD099
Ml. Boleslav - Slavia
29 : 22
11.3. 16:00
AD083
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
24 : 18
2.liga mužů JM
17.3. 17:00
AE088
H.Brod - N.Veselí
29 : 32
26.11. 17:00
AE049
H.Brod - Sokolnice
36 : 30
23.10. 17:00
AE027
H.Brod - Bohunice
34 : 27
1.liga starších dorostenců
9.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - Jičín
27 : 25
25.9. 13:00
AG006
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 15:00
AH131
Lovosice - HC Plzeň
41 : 30
24.3. 15:00
AH092
Lovosice - Loko Č.Budějovice
37 : 26
3.3. 17:00
AH076
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
27 : 28
11.12. 12:00
AH061
TJ Kutná Hora - Chrudim
22 : 38
29.10. 09:00
AH032
HC Plzeň - Sokol Kobylisy
23 : 24
1.liga mladších dorostenců
19.5. 13:00
AJ131
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 35
24.3. 13:00
AJ092
Lovosice - Dukla
28 : 28
9.10. 15:30
AJ017
Talent Plzeň - Jičín
40 : 24
25.9. 15:00
AJ006
Talent Plzeň - Karviná
29 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
6.5. 15:00
AK118
Úvaly - Ústí n.L.
22 : 32
3.3. 15:00
AK076
Č.Budějovice - D.Králové
35 : 31
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN036
Kolín - Náchod
14 : 26
1.liga žen
12.5. 15:00
AR128
H.Brod - Poruba B
23 : 31
29.10. 10:45
AR032
HC Plzeň - Zlín B
23 : 19
2.liga žen Č
19.11. 18:00
AS052
Ústí n.L. - Most B
24 : 17
1.liga starších dorostenek
12.5. 17:00
AU128
H.Brod - Poruba
24 : 27
29.10. 12:30
AU032
HC Plzeň - Zlín
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.