Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 10:00
AC129
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
6.5. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Písek
31 : 22
6.5. 15:30
AC115
Starý Plzenec - Bohemians
23 : 23
10.12. 16:45
AC065
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
29 : 23
27.11. 14:00
AC050
Talent Plzeň "B" - Dukla B
33 : 29
2.liga mužů SVČ
28.4. 18:00
AD111
Ústí n.L. - Most
35 : 24
15.4. 18:00
AD102
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
41 : 23
24.3. 17:00
AD095
Žatec - Ml. Boleslav
18 : 21
5.11. 17:00
AD065
Žatec - Kolín
18 : 19
29.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
22 : 21
23.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kolín
25 : 15
16.10. 17:00
AD023
Most - Praha 4
23 : 32
1.liga starších dorostenců
19.5. 12:00
AG129
Dukla - Zubří
29 : 25
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
27.11. 10:00
AG050
Talent Plzeň - Dukla
30 : 21
8.10. 14:30
AG016
Náchod - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:30
AH087
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
21 : 39
3.3. 16:00
AH078
Lovosice - Louny
33 : 22
11.12. 17:00
AH064
Liberec - Chodov
24 : 40
25.9. 12:00
AH006
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
3.3. 14:00
AJ078
Lovosice - Strakonice
36 : 22
3.12. 12:00
AJ059
Dukla - Karviná
32 : 41
27.11. 12:00
AJ050
Talent Plzeň - Dukla
40 : 27
8.10. 12:00
AJ016
Náchod - Frýdek-Místek
32 : 24
24.9. 13:00
AJ002
Lovosice - N.Veselí
22 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 16:00
AK111
Ústí n.L. - Louny
25 : 27
29.10. 15:00
AK031
Jablonec - Třeboň
39 : 14
22.10. 16:00
AK030
Ústí n.L. - Třeboň
36 : 13
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 12:30
AOA014
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
3.6. 08:30
AOA010
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.