Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Finále
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 10:00
AC129
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
6.5. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Písek
31 : 22
6.5. 15:30
AC115
Starý Plzenec - Bohemians
23 : 23
10.12. 16:45
AC065
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
29 : 23
27.11. 14:00
AC050
Talent Plzeň "B" - Dukla B
33 : 29
2.liga mužů SVČ
28.4. 18:00
AD111
Ústí n.L. - Most
35 : 24
15.4. 18:00
AD102
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
41 : 23
24.3. 17:00
AD095
Žatec - Ml. Boleslav
18 : 21
5.11. 17:00
AD065
Žatec - Kolín
18 : 19
29.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
22 : 21
23.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kolín
25 : 15
16.10. 17:00
AD023
Most - Praha 4
23 : 32
1.liga starších dorostenců
19.5. 12:00
AG129
Dukla - Zubří
29 : 25
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
27.11. 10:00
AG050
Talent Plzeň - Dukla
30 : 21
8.10. 14:30
AG016
Náchod - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:30
AH087
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
21 : 39
3.3. 16:00
AH078
Lovosice - Louny
33 : 22
11.12. 17:00
AH064
Liberec - Chodov
24 : 40
25.9. 12:00
AH006
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
3.3. 14:00
AJ078
Lovosice - Strakonice
36 : 22
3.12. 12:00
AJ059
Dukla - Karviná
32 : 41
27.11. 12:00
AJ050
Talent Plzeň - Dukla
40 : 27
8.10. 12:00
AJ016
Náchod - Frýdek-Místek
32 : 24
24.9. 13:00
AJ002
Lovosice - N.Veselí
22 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 16:00
AK111
Ústí n.L. - Louny
25 : 27
29.10. 15:00
AK031
Jablonec - Třeboň
39 : 14
22.10. 16:00
AK030
Ústí n.L. - Třeboň
36 : 13
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 12:30
AOA014
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
3.6. 08:30
AOA010
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Slavia - Písek
14 : 9
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
16 : 19
video
online
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
video
online
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
video
online
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
video
online
Háje - Kobylisy II
22 : 22
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Písek
19 : 20
video
online
Háje - Slavia
16 : 17
video
online
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
video
online
Háje - Písek
20 : 16
video
online
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
video
online
Písek - Kobylisy II
17 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
video
online
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
5
3
1
1
94 : 80
7
2
DHC-SVŠ Plzeň
5
3
1
1
95 : 90
7
3
Slavia
5
3
0
2
76 : 76
6
4
Kobylisy II
5
2
1
2
91 : 93
5
5
Háje
5
1
1
3
89 : 94
3
6
Písek
5
1
0
4
79 : 91
2
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
40
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
40
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
11
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
12
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
12
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.