Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Luděk Točík
Mateřský klub
Sparta Praha HC s.r.o.
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
20.5. 13:00
AB132
Louny - Košutka
31 : 27
13.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
15.4. 17:00
AB097
Jičín "B" - V. Bystřice
27 : 26
17.3. 17:30
AB088
Náchod - Košutka
36 : 33
25.2. 15:00
AB069
Dvůr Králové - Chodov
20 : 17
3.12. 17:30
AB060
Náchod - Šumperk
31 : 30
13.11. 17:00
AB042
Jičín "B" - Dvůr Králové
29 : 19
2 liga mužů JZČ
10.12. 15:00
AC064
Třeboň B - Chodov B
19 : 19
2.liga mužů SVČ
26.11. 15:00
AD051
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
29 : 26
22.10. 11:00
AD027
S.Vršovice - Most
34 : 23
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG123
Jičín - Zlín
39 : 24
15.4. 15:00
AG097
Jičín - Ostrava
36 : 21
17.3. 14:30
AG088
Náchod - N.Veselí
25 : 25
2.liga starších dorostenců Č
26.11. 17:00
AH051
Ml.Boleslav - Chodov
27 : 27
29.10. 09:00
AH032
HC Plzeň - Sokol Kobylisy
23 : 24
22.10. 09:00
AH027
Sokol Vršovice - Louny
13 : 32
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ123
Jičín - Lovosice
26 : 26
15.4. 13:00
AJ097
Jičín - Ostrava
26 : 24
17.3. 12:00
AJ088
Náchod - N.Veselí
28 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 15:00
AK132
Louny - TJ košutka
30 : 35
10.12. 13:00
AK064
Třeboň - Zruč n.S.
18 : 26
30.10. 15:00
AK035
Úvaly - S.Vršovice
22 : 20
22.10. 13:00
AK027
S.Vršovice - Louny
22 : 21
Český pohár mužů
3.9. 14:00
AN004
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
26 : 27
Žákovská liga starších žáků
11.2. 14:20
AO118
Dukla 6 - STM Olomouc
13 : 18
11.2. 13:25
AO117
Jičín - D.Králové
18 : 17
11.2. 11:50
AO116
STM Olomouc - Jičín
21 : 20
1.liga žen
6.5. 12:00
AR126
Liberec - H.Brod
42 : 21
28.4. 14:00
AR119
Slavia B. - Kunovice
32 : 13
21.4. 16:00
AR109
HC Plzeň - Pardubice
35 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.