Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
16.10. 13:00
AL024
Zlín - Prostějov
32 : 34
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO136
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 23
4.3. 13:20
AO133
Jičín - STM Olomouc
16 : 18
4.3. 12:00
AO131
Lovosice - STM Olomouc
19 : 12
10.12. 17:50
AO060
STM Olomouc - Luhačovice
17 : 16
10.12. 17:10
AO059
Talent A - Zlín
21 : 9
10.12. 15:50
AO057
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
10.12. 14:30
AO055
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
10.12. 12:30
AO052
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
10.12. 11:50
AO051
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
10.12. 09:50
AO048
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
10.12. 09:10
AO047
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
2.liga žen M
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
1.liga mladších dorostenek M
3.3. 17:00
AX079
HK Hodonín - Olomouc
26 : 60
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
8.10. 15:00
AX019
HK Hodonín - Zlín
18 : 27
Žákovská liga starších žaček
11.2. 15:30
AZ064
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
11.2. 14:20
AZ063
Slavia - Zlín "A"
20 : 12
11.2. 11:40
AZ061
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
11.2. 10:10
AZ060
Zlín "A" - Hlučín
21 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
17.3. 00:00
LF117
HK KP Brno - Újezd u Brna
40 : 8
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
13 : 7
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
25 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.10. 12:15
LJ003
Hodonín - Ivančice
17 : 10
Středomoravská liga muži
30.10. 12:30
OA052
Uničov B - Bystřice "B"
25 : 17
30.10. 10:30
OA051
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.