Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
16.10. 13:00
AL024
Zlín - Prostějov
32 : 34
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO136
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 23
4.3. 13:20
AO133
Jičín - STM Olomouc
16 : 18
4.3. 12:00
AO131
Lovosice - STM Olomouc
19 : 12
10.12. 17:50
AO060
STM Olomouc - Luhačovice
17 : 16
10.12. 17:10
AO059
Talent A - Zlín
21 : 9
10.12. 15:50
AO057
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
10.12. 14:30
AO055
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
10.12. 12:30
AO052
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
10.12. 11:50
AO051
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
10.12. 09:50
AO048
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
10.12. 09:10
AO047
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
2.liga žen M
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
1.liga mladších dorostenek M
3.3. 17:00
AX079
HK Hodonín - Olomouc
26 : 60
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
8.10. 15:00
AX019
HK Hodonín - Zlín
18 : 27
Žákovská liga starších žaček
11.2. 15:30
AZ064
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
11.2. 14:20
AZ063
Slavia - Zlín "A"
20 : 12
11.2. 11:40
AZ061
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
11.2. 10:10
AZ060
Zlín "A" - Hlučín
21 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
17.3. 00:00
LF117
HK KP Brno - Újezd u Brna
40 : 8
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
13 : 7
17.3. 08:00
LH154
HK KP Brno - Újezd u Brna
25 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.10. 12:15
LJ003
Hodonín - Ivančice
17 : 10
Středomoravská liga muži
30.10. 12:30
OA052
Uničov B - Bystřice "B"
25 : 17
30.10. 10:30
OA051
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec dor - Poruba
33 : 31
video
online
V. Meziříčí - Kunovice
40 : 16
video
online
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
video
online
Karviná - Zlín
24 : 34
video
online
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
790 : 365
40
2
Zlín
20
17
1
2
586 : 455
35
3
Veselí n.M.
20
15
0
5
610 : 465
30
4
V. Meziříčí
20
12
0
8
638 : 582
24
5
Otrokovice
20
11
1
8
585 : 518
23
6
Poruba
20
10
2
8
564 : 535
22
7
J.Hradec dor
20
8
0
12
495 : 508
16
8
HK Hodonín
20
6
0
14
479 : 617
12
9
Bohunice
20
5
0
15
412 : 535
10
10
Karviná
20
3
2
15
338 : 548
8
11
Kunovice
20
0
0
20
277 : 646
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
209
Marie Janošová
Sokol Poruba
167
Anna Pudichová
Sokol Poruba
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
71
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
41
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec dor
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HKHodonín
48
Veronika Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice
34
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.