Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.5. 19:00
AA184
Třeboň - Hranice
20 : 29
29.4. 11:30
AA177
Plzeň - Kopřivnice
36 : 19
14.4. 17:00
AA165
Brno - Frýdek-Místek
24 : 32
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
25.2. 11:00
AA105
Třeboň - Plzeň
17 : 24
18.2. 16:30
AA097
Dukla - Brno
30 : 21
11.2. 17:00
AA093
Kopřivnice - Lovosice
22 : 37
12.11. 16:30
AA053
Dukla - Kopřivnice
33 : 20
15.10. 13:00
AA036
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
24.9. 11:00
AA013
Třeboň - Brno
23 : 23
11.9. 13:00
AA005
Lovosice - Přerov
28 : 23
1.liga mužů
21.4. 17:00
AB108
Dvůr Králové - Jičín "B"
22 : 22
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 10:30
AH082
HC Plzeň - Sokol Vršovice
31 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 13:00
AK081
TJ košutka - Č.Budějovice
33 : 36
Český pohár mužů
17.11. 17:30
AN076
N.Veselí - Lovosice
23 : 35
28.9. 18:00
AN065
Praha 4 - Košutka
31 : 27
W.H.I.L.
5.5. 17:30
AP226
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
28.4. 16:00
AP223
Slavia - Olomouc
28 : 22
3.3. 15:00
AP154
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
17.12. 15:00
AP077
Písek - ŠKP Piccard Senec
44 : 19
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
1.liga žen
22.4. 16:30
AR113
Liberec - Kobylisy
30 : 23
13.11. 15:00
AR045
Slavia B. - Zlín B
28 : 23
1.liga starších dorostenek
13.11. 13:00
AU045
Slavia - Zlín
21 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 18:30
AW113
DHK Loko Liberec - Kobylisy
23 : 30
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
27.5. 14:00
AWX004
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Písek - Olomouc
26 : 29
video
online
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
16
Jarmila Trumpešová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
9
Michaela Kučerová
HC Zlín
4
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
8
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
6
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.