Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.5. 19:00
AA184
Třeboň - Hranice
20 : 29
29.4. 11:30
AA177
Plzeň - Kopřivnice
36 : 19
14.4. 17:00
AA165
Brno - Frýdek-Místek
24 : 32
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
25.2. 11:00
AA105
Třeboň - Plzeň
17 : 24
18.2. 16:30
AA097
Dukla - Brno
30 : 21
11.2. 17:00
AA093
Kopřivnice - Lovosice
22 : 37
12.11. 16:30
AA053
Dukla - Kopřivnice
33 : 20
15.10. 13:00
AA036
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
24.9. 11:00
AA013
Třeboň - Brno
23 : 23
11.9. 13:00
AA005
Lovosice - Přerov
28 : 23
1.liga mužů
21.4. 17:00
AB108
Dvůr Králové - Jičín "B"
22 : 22
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 10:30
AH082
HC Plzeň - Sokol Vršovice
31 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 13:00
AK081
TJ košutka - Č.Budějovice
33 : 36
Český pohár mužů
17.11. 17:30
AN076
N.Veselí - Lovosice
23 : 35
28.9. 18:00
AN065
Praha 4 - Košutka
31 : 27
W.H.I.L.
5.5. 17:30
AP226
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
28.4. 16:00
AP223
Slavia - Olomouc
28 : 22
3.3. 15:00
AP154
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
17.12. 15:00
AP077
Písek - ŠKP Piccard Senec
44 : 19
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
1.liga žen
22.4. 16:30
AR113
Liberec - Kobylisy
30 : 23
13.11. 15:00
AR045
Slavia B. - Zlín B
28 : 23
1.liga starších dorostenek
13.11. 13:00
AU045
Slavia - Zlín
21 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 18:30
AW113
DHK Loko Liberec - Kobylisy
23 : 30
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
27.5. 14:00
AWX004
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.