Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
20.5. 17:00
AB130
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
5.5. 11:00
AB120
Košutka - Dvůr Králové
30 : 24
22.4. 17:00
AB104
Chodov - Náchod
26 : 32
24.3. 15:00
AB094
Košutka - Šumperk
36 : 19
10.3. 13:00
AB080
Louny - Chodov
29 : 22
29.10. 15:00
AB033
Košutka - Karviná B
25 : 28
22.10. 17:30
AB027
Náchod - Louny
32 : 15
15.10. 15:00
AB022
Košutka - Náchod
26 : 25
2.10. 17:00
AB009
Jičín "B" - Náchod
21 : 20
25.9. 17:00
AB003
Chodov - Dvůr Králové
28 : 24
2 liga mužů JZČ
20.5. 15:00
AC130
Chodov B - Třeboň B
35 : 28
22.4. 15:00
AC104
Chodov B - Bohemians
22 : 22
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 13:00
AH130
Chodov - Liberec
40 : 17
22.4. 13:00
AH104
Chodov - Sokol Vršovice
34 : 12
24.3. 17:30
AH095
HC Plzeň - Ml.Boleslav
22 : 14
10.3. 17:00
AH080
Louny - Chodov
27 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
5.5. 09:15
AK120
TJ košutka - D.Králové
22 : 32
24.3. 13:00
AK094
TJ košutka - Chrudim
26 : 35
10.3. 15:00
AK080
Louny - Zruč n.S.
34 : 36
29.10. 13:00
AK033
TJ košutka - Ml. Boleslav
26 : 17
15.10. 13:00
AK022
TJ košutka - S.Vršovice
30 : 26
Žákovská liga starších žáků
4.3. 17:20
AO154
Talent A - Kopřivnice A
21 : 16
4.3. 16:40
AO153
Karviná A - Dukla 6
21 : 7
4.3. 14:00
AO149
Kopřivnice A - Karviná A
13 : 14
4.3. 12:40
AO147
Karviná A - Talent A
17 : 16
4.3. 10:40
AO144
Rožnov p/R - Talent A
11 : 21
4.3. 09:20
AO142
Talent A - Dukla 6
21 : 6
11.12. 17:20
AO015
Jičín - Liberec
15 : 15
11.12. 16:40
AO014
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
11.12. 15:20
AO012
Strakonice A - Jičín
19 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.