Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tomáš Kupsa
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 10:00
AC116
Dukla B - Talent Plzeň "B"
29 : 17
29.4. 17:00
AC110
Třeboň B - Písek
31 : 26
11.3. 17:00
AC083
Třeboň B - Talent Plzeň "B"
24 : 22
20.11. 17:00
AC044
Písek - Třeboň B
22 : 20
13.11. 16:00
AC039
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
29 : 24
1.10. 18:00
AC012
Strakonice - Ledeč n.S.
36 : 17
2.liga mužů SVČ
22.4. 17:00
AD107
Slavia - Ústí n.L.
29 : 35
2.liga mužů JM
19.5. 17:00
AE128
H.Brod - Ivančice
32 : 28
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:00
AG116
Dukla - Talent Plzeň
36 : 18
13.11. 12:00
AG039
Talent Plzeň - Zlín
34 : 20
2.liga starších dorostenců Č
18.3. 15:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Louny
28 : 27
25.9. 13:00
AH004
Loko Č.Budějovice - Liberec
27 : 24
1.liga mladších dorostenců
5.5. 12:00
AJ116
Dukla - Talent Plzeň
26 : 33
13.11. 14:00
AJ039
Talent Plzeň - Lovosice
35 : 28
1.10. 16:00
AJ012
Strakonice - Lovosice
17 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
29.4. 15:00
AK110
Třeboň - TJ košutka
28 : 40
11.3. 15:00
AK083
Třeboň - Chrudim
25 : 40
27.11. 10:00
AK053
Třeboň - Louny
25 : 34
25.9. 15:00
AK004
Č.Budějovice - Třeboň
47 : 25
2.liga žen Č
12.5. 14:00
AS128
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
3.12. 15:00
AS060
J.Hradec B - Milevsko
30 : 23
15.10. 14:15
AS029
Strakonice - Slavoj Tachov
21 : 19
1.10. 14:15
AS018
Strakonice - Ústí n.L.
21 : 31
1.liga starších dorostenek
18.3. 13:00
AU094
Písek - Tatran Bohunice-Bánov
25 : 22
9.10. 13:00
AU022
Písek - H.Brod
30 : 27
2.liga starších dorostenek
12.5. 12:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 25
8.3. 18:45
AV038
Kobylisy - Astra Praha
26 : 22
3.12. 10:00
AV029
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
18.3. 11:00
AW094
Písek - DHK Loko Liberec
30 : 24
15.10. 12:30
AW029
Strakonice - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
34 : 25
video
online
Michalovce - Šaľa
33 : 23
video
online
Šaľa - Michalovce
21 : 30
video
online
Šaľa - Michalovce
20.5. 10:30
video
online
Michalovce - Šaľa
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.