Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tomáš Kupsa
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 10:00
AC116
Dukla B - Talent Plzeň "B"
29 : 17
29.4. 17:00
AC110
Třeboň B - Písek
31 : 26
11.3. 17:00
AC083
Třeboň B - Talent Plzeň "B"
24 : 22
20.11. 17:00
AC044
Písek - Třeboň B
22 : 20
13.11. 16:00
AC039
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
29 : 24
1.10. 18:00
AC012
Strakonice - Ledeč n.S.
36 : 17
2.liga mužů SVČ
22.4. 17:00
AD107
Slavia - Ústí n.L.
29 : 35
2.liga mužů JM
19.5. 17:00
AE128
H.Brod - Ivančice
32 : 28
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:00
AG116
Dukla - Talent Plzeň
36 : 18
13.11. 12:00
AG039
Talent Plzeň - Zlín
34 : 20
2.liga starších dorostenců Č
18.3. 15:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Louny
28 : 27
25.9. 13:00
AH004
Loko Č.Budějovice - Liberec
27 : 24
1.liga mladších dorostenců
5.5. 12:00
AJ116
Dukla - Talent Plzeň
26 : 33
13.11. 14:00
AJ039
Talent Plzeň - Lovosice
35 : 28
1.10. 16:00
AJ012
Strakonice - Lovosice
17 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
29.4. 15:00
AK110
Třeboň - TJ košutka
28 : 40
11.3. 15:00
AK083
Třeboň - Chrudim
25 : 40
27.11. 10:00
AK053
Třeboň - Louny
25 : 34
25.9. 15:00
AK004
Č.Budějovice - Třeboň
47 : 25
2.liga žen Č
12.5. 14:00
AS128
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
3.12. 15:00
AS060
J.Hradec B - Milevsko
30 : 23
15.10. 14:15
AS029
Strakonice - Slavoj Tachov
21 : 19
1.10. 14:15
AS018
Strakonice - Ústí n.L.
21 : 31
1.liga starších dorostenek
18.3. 13:00
AU094
Písek - Tatran Bohunice-Bánov
25 : 22
9.10. 13:00
AU022
Písek - H.Brod
30 : 27
2.liga starších dorostenek
12.5. 12:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 25
8.3. 18:45
AV038
Kobylisy - Astra Praha
26 : 22
3.12. 10:00
AV029
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
18.3. 11:00
AW094
Písek - DHK Loko Liberec
30 : 24
15.10. 12:30
AW029
Strakonice - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.