Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Věra Macharáčková
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2012
Koučovaná utkání
2.liga žen Č
17.3. 11:00
AS096
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 13:00
AW129
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
8.5. 10:00
AW124
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
21 : 40
28.4. 10:30
AW118
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
29 : 21
22.4. 15:00
AW111
HK Spartak Ústí n.L. - Slavia
13 : 33
31.3. 15:00
AW098
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
19 : 15
24.3. 16:30
AW107
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
40 : 7
17.3. 09:00
AW096
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
17 : 19
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
3.3. 15:00
AW084
HK Spartak Ústí n.L. - Strakonice
23 : 23
25.2. 09:30
AW074
DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
30 : 19
18.2. 16:00
AW071
HK Spartak Ústí n.L. - H.Brod
19 : 22
3.12. 17:00
AW058
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
40 : 12
27.11. 15:00
AW063
HK Spartak Ústí n.L. - SVŠ Plzeň
17 : 37
19.11. 16:00
AW052
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
21 : 29
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
6.11. 16:00
AW041
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
7 : 36
22.10. 15:00
AW018
Strakonice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 22
15.10. 16:00
AW030
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
20 : 20
24.9. 15:00
AW008
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
16 : 30
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec B - Strakonice
20 : 19
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
video
online
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
video
online
Kobylisy B - S.Vršovice
11 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
18
12
1
5
453 : 374
25
2
Ústí n.L.
18
10
3
5
439 : 359
23
3
Strakonice
18
11
1
6
426 : 389
23
4
Astra
18
11
1
6
465 : 368
23
5
Č.Budějovice
18
11
0
7
413 : 354
22
6
Slavoj Tachov
18
10
0
8
413 : 413
20
7
Kobylisy B
18
9
1
8
412 : 395
19
8
J.Hradec B
18
6
1
11
351 : 446
13
9
Most B
18
2
3
13
365 : 411
7
10
Milevsko
18
2
1
15
312 : 540
5
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
136
Veronika Velková
TJ Slavoj Tachov
123
Eva Siudová
Sokol Vršovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
33
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
44
Eva Siudová
Sokol Vršovice
40
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.