Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga žen Č
podzim - 1. kolo
18.9.2011
17:00
AS003
Sokol II Kobylisy B
-
TJ Slavoj Tachov
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
18.9.2011
15:00
AS004
Lokomotiva České Budějovice
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
17.9.2011
15:00
AS005
Házená Jindřichův Hradec B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
18.9.2011
11:00
AS006
HC Milevsko
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Sláma
,
Vladimír Vaník
,
podzim - 2. kolo
24.9.2011
17:00
AS008
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Milevsko
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
24.9.2011
17:45
AS009
Sokol Vršovice
-
Házená Jindřichův Hradec B
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
24.9.2011
10:00
AS010
TJ Slavoj Tachov
-
Lokomotiva České Budějovice
Václav Chmelíř
,
Kamil Navrátil
,
25.9.2011
15:00
AS012
Astra Praha
-
DHK Baník Most B
Jiří Melka
,
Jiří Svítek
,
podzim - 3. kolo
2.10.2011
17:00
AS014
Sokol II Kobylisy B
-
Astra Praha
Pavel Mošna
,
Tomáš Kozler
,
1.10.2011
15:00
AS016
Házená Jindřichův Hradec B
-
TJ Slavoj Tachov
Kamil Navrátil
,
Karel Hladký
,
2.10.2011
11:00
AS017
HC Milevsko
-
Sokol Vršovice
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
1.10.2011
14:15
AS018
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Spartak Ústí n.L.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 4. kolo
8.10.2011
17:45
AS020
Sokol Vršovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
9.10.2011
15:00
AS021
TJ Slavoj Tachov
-
HC Milevsko
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
9.10.2011
15:00
AS023
Astra Praha
-
Lokomotiva České Budějovice
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
9.10.2011
12:00
AS024
DHK Baník Most B
-
Sokol II Kobylisy B
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
podzim - 5. kolo
16.10.2011
13:00
AS026
Lokomotiva České Budějovice
-
DHK Baník Most B
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
15.10.2011
15:00
AS027
Házená Jindřichův Hradec B
-
Astra Praha
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
15.10.2011
14:15
AS029
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Slavoj Tachov
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
15.10.2011
18:00
AS030
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
podzim - 6. kolo
30.10.2011
15:00
AS032
TJ Slavoj Tachov
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
30.10.2011
15:00
AS034
Astra Praha
-
HC Milevsko
Kamil Navrátil
,
Vlastimil Vlk
,
29.10.2011
15:00
AS035
DHK Baník Most B
-
Házená Jindřichův Hradec B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
30.10.2011
17:00
AS036
Sokol II Kobylisy B
-
Lokomotiva České Budějovice
Jakub Krafka
,
Jan Krafka
,
podzim - 7. kolo
5.11.2011
15:00
AS038
Házená Jindřichův Hradec B
-
Sokol II Kobylisy B
Štěpán Kahoun
,
Marta Sovová
,
6.11.2011
11:00
AS039
HC Milevsko
-
DHK Baník Most B
Kamil Navrátil
,
Jaroslav Průžek
,
5.11.2011
16:00
AS040
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Astra Praha
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
5.11.2011
11:00
AS042
Sokol Vršovice
-
TJ Slavoj Tachov
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
podzim - 8. kolo
12.11.2011
11:00
AS045
Astra Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
Pavel Blanar
,
Jiří Svítek
,
12.11.2011
15:00
AS046
DHK Baník Most B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
13.11.2011
17:00
AS047
Sokol II Kobylisy B
-
HC Milevsko
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
13.11.2011
17:00
AS048
Lokomotiva České Budějovice
-
Házená Jindřichův Hradec B
Milan Illmann
,
Pavel Rutta
,
podzim - 9. kolo
20.11.2011
11:00
AS050
HC Milevsko
-
Lokomotiva České Budějovice
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
19.11.2011
14:15
AS051
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol II Kobylisy B
Petr Sláma
,
Jiří Hosnedl
,
19.11.2011
18:00
AS052
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most B
Jiří Dolejší
,
Milan Illmann
,
19.11.2011
11:00
AS053
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
podzim - 10. kolo
4.12.2011
16:30
AS056
Astra Praha
-
TJ Slavoj Tachov
Jiří Melka
,
Jiří Svítek
,
4.12.2011
15:00
AS057
DHK Baník Most B
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
4.12.2011
17:00
AS058
Sokol II Kobylisy B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
3.12.2011
17:00
AS059
Lokomotiva České Budějovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
3.12.2011
15:00
AS060
Házená Jindřichův Hradec B
-
HC Milevsko
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 11. kolo
10.12.2011
16:00
AS062
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Házená Jindřichův Hradec B
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
27.11.2011
17:00
AS063
HK Spartak Ústí n.L.
-
Lokomotiva České Budějovice
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
10.12.2011
11:00
AS064
Sokol Vršovice
-
Sokol II Kobylisy B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
11.12.2011
15:00
AS065
TJ Slavoj Tachov
-
DHK Baník Most B
Václav Chmelíř
,
Jiří Melka
,
jaro - 12. kolo
19.2.2012
15:00
AS069
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol II Kobylisy B
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
18.2.2012
11:00
AS070
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva České Budějovice
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
18.2.2012
18:00
AS071
HK Spartak Ústí n.L.
-
Házená Jindřichův Hradec B
Petr Olexa
,
Josef Kokoška
,
18.2.2012
16:00
AS072
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Milevsko
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 13. kolo
14.4.2012
19:00
AS074
HC Milevsko
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
25.2.2012
15:00
AS075
Házená Jindřichův Hradec B
-
Sokol Vršovice
Josef Čapek
,
Pavel Rutta
,
26.2.2012
15:00
AS076
Lokomotiva České Budějovice
-
TJ Slavoj Tachov
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
26.2.2012
17:30
AS078
DHK Baník Most B
-
Astra Praha
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
jaro - 14. kolo
4.3.2012
16:30
AS080
Astra Praha
-
Sokol II Kobylisy B
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
4.3.2012
15:00
AS082
TJ Slavoj Tachov
-
Házená Jindřichův Hradec B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
3.3.2012
12:30
AS083
Sokol Vršovice
-
HC Milevsko
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
3.3.2012
17:00
AS084
HK Spartak Ústí n.L.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
jaro - 15. kolo
10.3.2012
14:15
AS086
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Vršovice
Josef Čapek
,
Pavel Rutta
,
11.3.2012
11:00
AS087
HC Milevsko
-
TJ Slavoj Tachov
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
11.3.2012
15:00
AS089
Lokomotiva České Budějovice
-
Astra Praha
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
11.3.2012
17:00
AS090
Sokol II Kobylisy B
-
DHK Baník Most B
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
jaro - 16. kolo
18.3.2012
16:00
AS092
DHK Baník Most B
-
Lokomotiva České Budějovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
17.3.2012
17:30
AS093
Astra Praha
-
Házená Jindřichův Hradec B
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
18.3.2012
15:00
AS095
TJ Slavoj Tachov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
17.3.2012
11:00
AS096
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 17. kolo
31.3.2012
17:00
AS098
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Slavoj Tachov
Martin Hart
,
Martin Polák
,
1.4.2012
11:00
AS100
HC Milevsko
-
Astra Praha
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
31.3.2012
15:00
AS101
Házená Jindřichův Hradec B
-
DHK Baník Most B
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
1.4.2012
15:00
AS102
Lokomotiva České Budějovice
-
Sokol II Kobylisy B
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
jaro - 18. kolo
15.4.2012
17:00
AS104
Sokol II Kobylisy B
-
Házená Jindřichův Hradec B
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
14.4.2012
15:00
AS105
DHK Baník Most B
-
HC Milevsko
Martin Hart
,
Martin Polák
,
15.4.2012
16:00
AS106
Astra Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
15.4.2012
15:00
AS108
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 19. kolo
22.4.2012
17:00
AS111
HK Spartak Ústí n.L.
-
Astra Praha
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
21.4.2012
14:15
AS112
ČZ HBC Strakonice 1921
-
DHK Baník Most B
Pavel Rutta
,
Štěpán Kahoun
,
22.4.2012
11:00
AS113
HC Milevsko
-
Sokol II Kobylisy B
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
21.4.2012
15:00
AS114
Házená Jindřichův Hradec B
-
Lokomotiva České Budějovice
Michael Haramul
,
Petr Sláma
,
jaro - 20. kolo
29.4.2012
15:00
AS116
Lokomotiva České Budějovice
-
HC Milevsko
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
28.4.2012
15:00
AS117
Sokol II Kobylisy B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Halada
,
Jiří Opava
,
28.4.2012
19:00
AS118
DHK Baník Most B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Martin Hart
,
Jaroslav Lorenc
,
29.4.2012
19:00
AS119
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
jaro - 21. kolo
6.5.2012
15:00
AS122
TJ Slavoj Tachov
-
Astra Praha
Václav Chmelíř
,
Jiří Studecký
,
5.5.2012
11:00
AS123
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most B
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
8.5.2012
12:00
AS124
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol II Kobylisy B
Josef Kokoška
,
Petr Pešek
,
5.5.2012
14:15
AS125
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Lokomotiva České Budějovice
Josef Čapek
,
Jaroslav Průžek
,
6.5.2012
11:00
AS126
HC Milevsko
-
Házená Jindřichův Hradec B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 22. kolo
12.5.2012
14:00
AS128
Házená Jindřichův Hradec B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
13.5.2012
13:00
AS129
Lokomotiva České Budějovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
13.5.2012
17:00
AS130
Sokol II Kobylisy B
-
Sokol Vršovice
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
13.5.2012
17:00
AS131
DHK Baník Most B
-
TJ Slavoj Tachov
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.