Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Simona Pileková
Post
levé křídlo
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
169 cm
Váha
60 kg
Počet startů
31
Počet branek
76
Starty
W.H.I.L.
19.05. [AP313]
Šaľa - Michalovce
21 : 30
2 branek
13.05. [AP312]
Michalovce - Šaľa
33 : 23
1 branek
12.05. [AP311]
Michalovce - Šaľa
34 : 25
4 branek
06.05. [AP309]
Partizánske - Šaľa
13 : 20
4 branek
05.05. [AP308]
Partizánske - Šaľa
29 : 30
3 branek
29.04. [AP307]
Šaľa - Partizánske
20 : 21
2 branek
28.04. [AP306]
Šaľa - Partizánske
22 : 21
2 branek
14.04. [AP178]
Šaľa - Veselí n.M.
26 : 20
3 branek
31.03. [AP174]
Most - Šaľa
28 : 26
2 branek
10.03. [AP161]
Olomouc - Šaľa
21 : 25
1 branek
04.03. [AP148]
Slavia - Šaľa
26 : 27
2 branek
25.02. [AP147]
Šaľa - Michalovce
25 : 26
1 branek
18.02. [AP135]
Poruba - Šaľa
27 : 22
1 branek
11.02. [AP132]
Šaľa - Zlín
28 : 23
4 branek
04.02. [AP122]
Partizánske - Šaľa
19 : 24
5 branek
28.01. [AP117]
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
3 branek
21.01. [AP109]
Písek - Šaľa
32 : 27
3 branek
14.01. [AP102]
Šaľa - Nitra-Sereď
39 : 19
2 branek
07.01. [AP096]
J.Hradec - Šaľa
20 : 32
6 branek
10.12. [AP087]
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
2 branek
03.12. [AP083]
Šaľa - Most
23 : 17
0 branek
19.11. [AP070]
Šaľa - Olomouc
32 : 22
4 branek
12.11. [AP057]
Šaľa - Slavia
29 : 25
4 branek
02.11. [AP056]
Michalovce - Šaľa
32 : 27
1 branek
29.10. [AP044]
Šaľa - Poruba
24 : 21
1 branek
12.10. [AP041]
Zlín - Šaľa
25 : 28
3 branek
08.10. [AP031]
Šaľa - Partizánske
23 : 24
2 branek
01.10. [AP026]
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
15 : 25
2 branek
17.09. [AP018]
Šaľa - Písek
32 : 30
2 branek
11.09. [AP011]
Nitra-Sereď - Šaľa
18 : 33
3 branek
Další
Předchozí kola
4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
25 : 26
video
online
Zlín - Most
36 : 35
video
online
Písek - Poruba
31 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
18 : 25
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.