Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Marcela Svobodová
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1982
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
17
Starty
2.liga žen Č
13.05. [AS129]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
0 branek
08.05. [AS124]
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 23
2 branek
28.04. [AS118]
Most B - Ústí n.L.
18 : 18
1 branek
22.04. [AS111]
Ústí n.L. - Astra
21 : 20
1 branek
14.04. [AS074]
Milevsko - Ústí n.L.
13 : 33
2 branek
31.03. [AS098]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
23 : 27
0 branek
17.03. [AS096]
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
0 branek
03.03. [AS084]
Ústí n.L. - Strakonice
21 : 21
0 branek
18.02. [AS071]
Ústí n.L. - J.Hradec B
25 : 8
0 branek
04.12. [AS058]
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 19
2 branek
27.11. [AS063]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
18 : 20
0 branek
19.11. [AS052]
Ústí n.L. - Most B
24 : 17
0 branek
12.11. [AS045]
Astra - Ústí n.L.
19 : 20
1 branek
30.10. [AS032]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
22 : 25
1 branek
15.10. [AS030]
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 20
4 branek
01.10. [AS018]
Strakonice - Ústí n.L.
21 : 31
1 branek
24.09. [AS008]
Ústí n.L. - Milevsko
40 : 18
1 branek
17.09. [AS005]
J.Hradec B - Ústí n.L.
20 : 20
0 branek
Český pohár žen
11.09. [AY010]
Ústí n.L. - Kobylisy
20 : 26
1 branek
01.09. [AY001]
Astra - Ústí n.L.
20 : 28
0 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.