Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jana Markesová
Post
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
57
Starty
W.H.I.L.
12.05. [AP228]
J.Hradec - Olomouc
19 : 23
2 branek
06.05. [AP227]
Olomouc - J.Hradec
27 : 13
2 branek
05.05. [AP226]
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
4 branek
28.04. [AP218]
J.Hradec - Most
21 : 29
0 branek
22.04. [AP217]
Most - J.Hradec
27 : 11
0 branek
21.04. [AP216]
Most - J.Hradec
29 : 15
0 branek
14.04. [AP179]
Michalovce - J.Hradec
36 : 20
2 branek
31.03. [AP172]
J.Hradec - Poruba
19 : 30
0 branek
14.03. [AP166]
Zlín - J.Hradec
34 : 21
1 branek
10.03. [AP157]
J.Hradec - Partizánske
23 : 25
1 branek
03.03. [AP153]
ŠKP Piccard Senec - J.Hradec
30 : 22
3 branek
25.02. [AP142]
J.Hradec - Písek
29 : 36
4 branek
19.02. [AP140]
Nitra-Sereď - J.Hradec
29 : 34
3 branek
11.02. [AP127]
J.Hradec - Slavia
22 : 31
1 branek
04.02. [AP126]
J.Hradec - Veselí n.M.
24 : 26
1 branek
28.01. [AP114]
Most - J.Hradec
31 : 20
4 branek
14.01. [AP101]
Olomouc - J.Hradec
29 : 17
2 branek
07.01. [AP096]
J.Hradec - Šaľa
20 : 32
2 branek
14.12. [AP075]
J.Hradec - Zlín
29 : 31
4 branek
10.12. [AP088]
J.Hradec - Michalovce
18 : 27
2 branek
03.12. [AP081]
Poruba - J.Hradec
39 : 17
2 branek
20.11. [AP066]
Partizánske - J.Hradec
26 : 18
0 branek
12.11. [AP062]
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
25 : 26
3 branek
09.11. [AP051]
Písek - J.Hradec
37 : 23
1 branek
02.11. [AP035]
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 20
0 branek
29.10. [AP049]
J.Hradec - Nitra-Sereď
33 : 33
5 branek
12.10. [AP036]
Slavia - J.Hradec
26 : 24
2 branek
01.10. [AP023]
J.Hradec - Most
26 : 22
2 branek
10.09. [AP010]
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
1 branek
03.09. [AP005]
Šaľa - J.Hradec
34 : 17
0 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Liberec
22 : 29
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
12 : 34
video
online
Střešovice - SVŠ Plzeň A
27 : 18
video
online
V. Meziříčí - Pardubice
33 : 26
video
online
Strakonice - HC Plzeň
10 : 0 k.
video
online
Bohunice - Kunovice
25 : 26
video
online
Ústí n.L. - Kobylisy
20 : 26
video
online
Karviná - Otrokovice
25 : 34
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.