Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Veronika Irlbeková
Post
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
41
Starty
1.liga žen
12.05. [AR129]
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
1 branek
06.05. [AR125]
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
1 branek
28.04. [AR116]
SVŠ Plzeň A - Liberec
27 : 28
3 branek
21.04. [AR114]
H.Brod - SVŠ Plzeň A
27 : 25
6 branek
15.04. [AR103]
Pardubice - SVŠ Plzeň A
21 : 23
5 branek
31.03. [AR102]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
21 : 30
4 branek
18.03. [AR092]
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
28 : 21
3 branek
10.03. [AR089]
SVŠ Plzeň A - Slavia B.
16 : 26
0 branek
04.03. [AR081]
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 20
3 branek
25.02. [AR076]
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
18 : 23
2 branek
18.02. [AR070]
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 19
3 branek
03.12. [AR059]
SVŠ Plzeň A - Poruba B
19 : 23
0 branek
20.11. [AR050]
Liberec - SVŠ Plzeň A
32 : 17
2 branek
12.11. [AR048]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
17 : 23
1 branek
05.11. [AR037]
SVŠ Plzeň A - Pardubice
20 : 23
1 branek
30.10. [AR036]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
23 : 17
0 branek
28.10. [AR063]
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 25
1 branek
15.10. [AR026]
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
17 : 36
1 branek
09.10. [AR023]
Slavia B. - SVŠ Plzeň A
32 : 16
1 branek
01.10. [AR015]
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
14 : 30
1 branek
24.09. [AR010]
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
17 : 18
2 branek
17.09. [AR004]
SVŠ Plzeň A - Kunovice
21 : 25
0 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.