Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Monika Blažeková
Post
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
105
Starty
2.liga žen Č
17.03. [AS096]
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
5 branek
10.03. [AS086]
Strakonice - S.Vršovice
25 : 24
1 branek
03.03. [AS083]
S.Vršovice - Milevsko
31 : 14
7 branek
25.02. [AS075]
J.Hradec B - S.Vršovice
17 : 21
4 branek
18.02. [AS070]
S.Vršovice - Č.Budějovice
24 : 27
3 branek
10.12. [AS064]
S.Vršovice - Kobylisy B
22 : 11
7 branek
04.12. [AS057]
Most B - S.Vršovice
20 : 21
2 branek
19.11. [AS053]
S.Vršovice - Astra
25 : 19
5 branek
05.11. [AS042]
S.Vršovice - Slavoj Tachov
30 : 18
7 branek
15.10. [AS030]
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 20
5 branek
08.10. [AS020]
S.Vršovice - Strakonice
23 : 27
9 branek
02.10. [AS017]
Milevsko - S.Vršovice
17 : 27
5 branek
24.09. [AS009]
S.Vršovice - J.Hradec B
36 : 17
8 branek
18.09. [AS004]
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 22
9 branek
Český pohár žen
08.09. [AY013]
S.Vršovice - Liberec
22 : 29
4 branek
Přebor Prahy žen
23.10. [BB041]
S.Vršovice B - Háje
15 : 31
1 branek
20.10. [BB040]
Astra C - S.Vršovice B
18 : 12
1 branek
16.10. [BB032]
S.Vršovice B - Mělník
21 : 13
1 branek
04.10. [BB029]
Astra B - S.Vršovice B
22 : 24
7 branek
25.09. [BB018]
Turnov - S.Vršovice B
31 : 23
3 branek
11.09. [BB014]
S.Vršovice B - Radlice
20 : 17
9 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.