Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Nikol Vinklárková
Post
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
45
Počet branek
87
Starty
W.H.I.L.
20.05. [AP214]
Poruba - Veselí n.M.
25 : 24
0 branek
19.05. [AP213]
Poruba - Veselí n.M.
34 : 23
0 branek
13.05. [AP212]
Veselí n.M. - Poruba
27 : 16
0 branek
12.05. [AP211]
Veselí n.M. - Poruba
20 : 21
0 branek
05.05. [AP203]
Zlín - Veselí n.M.
22 : 27
2 branek
29.04. [AP202]
Veselí n.M. - Zlín
21 : 18
0 branek
28.04. [AP201]
Veselí n.M. - Zlín
26 : 19
0 branek
14.04. [AP178]
Šaľa - Veselí n.M.
26 : 20
1 branek
31.03. [AP173]
Veselí n.M. - Michalovce
22 : 21
0 branek
14.03. [AP165]
Poruba - Veselí n.M.
26 : 29
0 branek
10.03. [AP158]
Veselí n.M. - Zlín
28 : 16
0 branek
04.03. [AP152]
Partizánske - Veselí n.M.
18 : 20
0 branek
25.02. [AP143]
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
35 : 25
0 branek
18.02. [AP139]
Písek - Veselí n.M.
29 : 29
0 branek
11.02. [AP128]
Veselí n.M. - Nitra-Sereď
37 : 28
0 branek
04.02. [AP126]
J.Hradec - Veselí n.M.
24 : 26
0 branek
01.02. [AP052]
ŠKP Piccard Senec - Veselí n.M.
21 : 33
0 branek
29.01. [AP113]
Slavia - Veselí n.M.
20 : 21
0 branek
21.01. [AP112]
Most - Veselí n.M.
27 : 24
0 branek
07.01. [AP097]
Veselí n.M. - Olomouc
23 : 26
1 branek
14.12. [AP074]
Veselí n.M. - Poruba
34 : 24
0 branek
10.12. [AP087]
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
0 branek
03.12. [AP082]
Michalovce - Veselí n.M.
23 : 33
0 branek
20.11. [AP067]
Zlín - Veselí n.M.
27 : 21
0 branek
09.11. [AP061]
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 21
0 branek
02.11. [AP035]
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 20
0 branek
29.10. [AP048]
Veselí n.M. - Písek
31 : 22
0 branek
12.10. [AP037]
Nitra-Sereď - Veselí n.M.
22 : 35
1 branek
05.10. [AP022]
Veselí n.M. - Slavia
31 : 23
1 branek
14.09. [AP021]
Veselí n.M. - Most
30 : 24
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina J - výsledky
video
online
Tachov - Kobylisy II
12 : 18
video
online
H. Brod - Háje
13 : 27
video
online
H. Brod - Tachov
21 : 15
video
online
Háje - Kobylisy II
21 : 23
video
online
Kobylisy II - H. Brod
18 : 25
video
online
Tachov - Háje
13 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
72 : 49
4
2
Kobylisy II
3
2
0
1
59 : 58
4
3
H. Brod
3
2
0
1
59 : 60
4
4
Tachov
3
0
0
3
40 : 63
0
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.