Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Natálie Továrková
Post
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
75
Starty
1.liga žen
12.05. [AR128]
H.Brod - Poruba B
23 : 31
3 branek
06.05. [AR126]
Liberec - H.Brod
42 : 21
4 branek
29.04. [AR115]
Pardubice - H.Brod
25 : 23
7 branek
21.04. [AR114]
H.Brod - SVŠ Plzeň A
27 : 25
5 branek
15.04. [AR104]
Kobylisy - H.Brod
26 : 26
6 branek
31.03. [AR101]
H.Brod - Olomouc B
26 : 34
6 branek
18.03. [AR093]
Slavia B. - H.Brod
46 : 16
5 branek
11.03. [AR088]
H.Brod - Otrokovice
24 : 34
2 branek
25.02. [AR075]
H.Brod - Kunovice
22 : 20
4 branek
18.02. [AR071]
Zlín B - H.Brod
31 : 26
1 branek
11.12. [AR062]
Poruba B - H.Brod
33 : 20
2 branek
04.12. [AR060]
H.Brod - Liberec
22 : 30
2 branek
19.11. [AR049]
H.Brod - Pardubice
25 : 24
1 branek
12.11. [AR048]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
17 : 23
3 branek
05.11. [AR038]
H.Brod - Kobylisy
29 : 19
1 branek
30.10. [AR035]
Olomouc B - H.Brod
37 : 26
3 branek
15.10. [AR027]
H.Brod - Slavia B.
23 : 35
3 branek
09.10. [AR022]
Otrokovice - H.Brod
30 : 23
1 branek
01.10. [AR016]
H.Brod - HC Plzeň
22 : 30
3 branek
24.09. [AR009]
Kunovice - H.Brod
26 : 22
0 branek
17.09. [AR005]
H.Brod - Zlín B
26 : 24
2 branek
Český pohár žen
28.09. [AY023]
H.Brod - Zlín
22 : 36
5 branek
09.09. [AY012]
Č.Budějovice - H.Brod
12 : 34
6 branek
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Písek - Olomouc
26 : 29
video
online
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
16
Jarmila Trumpešová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
9
Michaela Kučerová
HC Zlín
4
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
8
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
6
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.