Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petra Jadamíková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
48
Starty
1.liga mladších dorostenek M
12.05. [AX129]
Karviná - Zlín
24 : 34
8 branek
06.05. [AX125]
Poruba - Karviná
28 : 21
2 branek
29.04. [AX116]
Karviná - Bohunice
17 : 33
2 branek
14.04. [AX103]
HK Hodonín - Karviná
28 : 18
6 branek
18.03. [AX092]
Olomouc - Karviná
46 : 10
1 branek
11.03. [AX089]
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
3 branek
04.03. [AX081]
Otrokovice - Karviná
34 : 15
2 branek
25.02. [AX102]
Karviná - V. Meziříčí
17 : 27
2 branek
18.02. [AX070]
Kunovice - Karviná
15 : 27
0 branek
11.12. [AX063]
Zlín - Karviná
33 : 19
2 branek
03.12. [AX059]
Karviná - Poruba
28 : 28
6 branek
27.11. [AX050]
Bohunice - Karviná
17 : 22
2 branek
12.11. [AX048]
Karviná - J.Hradec dor
14 : 20
0 branek
05.11. [AX037]
Karviná - HK Hodonín
19 : 29
4 branek
29.10. [AX036]
V. Meziříčí - Karviná
34 : 19
2 branek
15.10. [AX026]
Karviná - Olomouc
7 : 37
2 branek
08.10. [AX023]
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
0 branek
01.10. [AX015]
Karviná - Otrokovice
21 : 21
4 branek
18.09. [AX004]
Karviná - Kunovice
14 : 12
0 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.